یک مسافر روی عرشه کشتی coronavirus-قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن ارائه شده است به روز رسانی در شرایط قایق از طریق رسانه های اجتماعی.

“همه چیز اتفاق می افتد. به معنای واقعی کلمه در هر دقیقه چیزی در حال تغییر است” دیوید آبل, 74, گفت اخبار آسمان در یک مصاحبه تصویری.

تعداد تایید coronavirus موارد در کشتی که برای اولین بار قرنطینه سه شنبه افزایش یافت و به 61 جمعه.

هابیل گفت که یکی از این موارد تایید شده شامل یک دوست خود را که در ماه عسل خود را و “رفتن به تقسیم از همسر خود.

“او در حال رفتن به کار گرفته می شود به یک مرکز پزشکی و او را به باقی می ماند در هیئت مدیره. است که بسیار بسیار دشوار است در واقع” هابیل گفت: “باید آن را بسیار ناراحت کننده است. من نمی توانم تصور آنچه در آن خواهد بود برای آنها.”

آبل نیز ارائه شده است به طور منظم به روز رسانی در مورد وضعیت on Facebook.

“مسافران در داخل کابین هیچ پنجره وجود دارد هیچ نور روز و هوای تازه… اما کاپیتان اعلام کرده است کسانی که به مسافران اجازه خواهد داشت برای باز کردن دسترسی به عرشه برای ورزش و هوای تازه,” او نوشت.

“اگر ما مجاز بر روی عرشه باز ما را مجبور به پوشیدن ماسک زمانی که ما خارج است. ما باید برای حفظ یک متر جدا از هر کس دیگری و مجاز به جمع در گروه.

“همه لوکس داشتن مباشر آمده به تخت و قرار دادن یک شکلات روی بالش – آن روزها رفته اند. ما باید به مراقبت از پاکیزگی و بهداشت از اتاق خود ما.

“ما در حال رفتن را از طریق تمام لباس های ما را به ما, کثیف, کیسه های شستشو و ما فقط دوباره پوشیدن آنها در حال حاضر. ما زیر ما در حال شستشو با دست – ما لازم نیست که هر چیزی غیر از دست صابون” آبل اظهار تاسف کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی