انگلیسی MP معذرت خواهی بعد از اینکه فیلم برداری افشای خود را به یک زن در یک میخانه

او نشان داد که اشتباه عضو مجلس.

انگلیسی MP مجبور به عذرخواهي شد شنبه بعد از او گرفتار شده بود با شلوار خود را پایین — با یک ویدیو نشان دادن او چشمک زن در میخانه بان میخانه رفتن.

جیمز Grundy نشان داده شد رها کردن شلوار خود را — و سپس بلند کردن پیراهن خود را به طور کامل در معرض آلت تناسلی خود را پس از egged توسط یک زن ایستاده در پشت دوربین با توجه به کلیپ های به دست آمده توسط LBC.

“هیچ راهی وجود دارد شما می توانید چهره من در این” او گفت: دوربین فیلمبرداری در میخانه پر سر و صدا با زن گفتن او “پیراهن و یا هیچ چیز نیست.”

این نماینده محافظه کار مجلس برای Leigh آن را پذیرفته بود و او را گفتن LBC “من عذر خواهی برای اعمال من و برای هر جرم ایجاد می شود.”

این حادثه صورت گرفت در اواخر سال 2007 در قوچ سر مسافرخانه میخانه در Lowton در Grundy این حوزه اما قبل از او به پارلمان انتخاب شد.

حزب محافظه کار تاکید کرد که این اتفاق در “یک رویداد خصوصی” که در آن “همه حاضر شدند و 18 و یا بیش” با توجه به بی بی سی.

اما برخی از خشم ترکیبات هنوز هم خواستار استعفای خود را.

“او باید در گام پایین به عنوان یک حداقل و [آن باید] به نگاه کمی نزدیک تر از طریق صحیح مقامات” یکی گفت LBC.

یکی دیگر گفت: صحبت کردن ایستگاه های رادیویی که آن را “کاملا شرم آور.”

“او نباید MP – قطعا نمی اینجا, با تشکر از شما” محلی اصرار داشت. “من فکر نمی کنم یک فرد است که می توانید انجام دهید که باید یک شکل عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>