نوجوان بریتانیا می میرد پس از اقدام به خودکشی به دلیل coronavirus نگرانی

یک نوجوان تبدیل به سنگ شده بودن جدا شده با کروناویروس مرده است پس از اقدام به خودکشی با توجه به گزارش.

امیلی اوون 19 ساله پیشخدمت از پادشاهان لین در حدود 100 مایلی شمال لندن در بیمارستان درگذشت یکشنبه پس از تلاش برای زندگی خود را به دلیل ترس از “سلامت روان اثرات” از انزوا در میان COVID-19 شیوع خورشید ،

روز قبل از او پیدا شد در مارس 18, اوون هشدار داد بستگان او قادر به مقابله با “دنیای بسته شدن در برنامه های لغو شده و گیر کرده در داخل” در جهانی همه گیر با توجه به گزارش.

اون شده بود در شرایط بحرانی پس از اقدام به خودکشی و بستگان بعد تصمیم به حذف او از حمایت از زندگی اجازه می دهد پزشکان به او آمادگی ارگانها برای کمک مالی با توجه به آنلاین جمع آوری کمک های ارسال شده توسط همکاران در میخانه که در آن او کار می کرد.

“ما دل شکسته که ما نمی بینم نسیم خود را از طریق درهای خود را مانند یک گردباد از انرژی دوباره و یا شنیدن صدای او مشخص خنده” پست خوانده شده. “او از تیم ما و ما را از دست او فوق العاده.”

اوون ثبت نام به عنوان یک اهدا کننده عضو که او فقط 12 و قطعات بدن اهدا شده است به چهار نفر از جمله سه فرزند با توجه به جمع آوری کمک که تا به حال مطرح شده بیش از $3,100 از چهارشنبه.

Emily Owen
امیلی اونفقط به

“امیلی را می خواستم به شما برای بررسی شما عزیزان در این زمان دشوار است” این پست را می خواند. “او اعتقاد داشت که ترس از ناشناخته ممکن است آنها را در طول لبه و برنامه ریزی در کارهای داوطلبانه برای کمک به این افراد است.”

اون خواهر آنابل گفت: خانواده اش بود “کاملا ویران” با از دست دادن خورشید ،

“امیلی بسیار نگران coronavirus خود را اما بیشتر نگران سلامت روحی و روانی تاثیر انزوا و ترس از ناشناخته” آنابل اوون, 21 نوشت: در یک Facebook, پست, است که پس از حذف شده است.

اوون تشخیص داده شده بود با “high-functioning autism” چهار سال پیش و تلاش برای جا خواهر او گفت:.

“او نمی خواست کسی را می دانم اما در حال حاضر او رفته است و ما می خواهیم به مردم می دانند که اوتیسم می آید در همه اشکال و اندازه,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>