یک نوجوان نمی تواند پنهان کردن شادی خود را در آغوش گرفتن و بوسه از Meghan Markle گفتن خروش خود را همکلاسی “او واقعا زیبا است, innit.”

Aker اوکوی, 16, حال محدود به مدرسه خود را در مرحله هنگامی که دوشس ساسکس خواست یک “مرد جوان شجاع” به داوطلب به بحث در مورد اهمیت روز جهانی زن در طول سفر در رابرت کلاک مدرسه در شرق لندن است.

تشویق اوکوی کردم او به عنوان رهبری به این مرحله به زودی تبدیل به فریاد می زند و به سلامتی به او تکیه به بوسه دوشس بر گونه با توجه به تصویری از این رویداد.

پاسخ چپ دوشس خنده و لبخند و نوجوان فروتن به عنوان او منتظر برای سلامتی در نهایت به فروکش شدن یک پت در پشت از سلطنتی خود را شکستن.

“او واقعا زیبا است, innit” او در نهایت گفت: — خروج از همکلاسی های خود را فوران یک بار دیگر و دوشس دو برابر بیش از در خنده قبل از wagging انگشت او در او را مسخره خشم.

“من تا به حال به حقیقت صحبت می کنند وجود دارد,” او گفت: قبل از ساخت قلبی نظرات در مورد روز — و خود بلندترین تشویق هنگامی که Markle در آمد برای یک آغوش بزرگ, چشم خود را روشن ناباوری.

“باور نکردنی, اعتماد به نفس, آیا شما همه موافق” Markle طعنه او و پس از او سمت چپ صحنه.

اوکوی بعد گفت این خورشید است که او تا به حال هیچ ایده مدرسه خود را گرفتن سلطنتی بازدید کننده — و “قلب شد مسابقه” وقتی که او رفت تا روی صحنه.

“او دوست داشتنی بود و down-to-earth,” او گفت: خود را “باور نکردنی” نشست.

“او به نظر نمی رسد به ذهن من و گفت: او زیبا بود. او خندید همراه با کل مدرسه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im