بریتنی ماتیوز مصرف در هر لحظه از روسای رژه پیروزی — به معنای واقعی کلمه.

چهار دختر از کارفرمایی پاتریک Mahomes مشترک قطعه از صحنه در کانزاس سیتی در رسانه های اجتماعی به عنوان قهرمان سوپر باول سال 2020 جشن این تیم عنوان برای اولین بار در 50 سال است. پیوست تنگ پایان تراویس Kelce و او بانوی عشق, Kayla نیکول, گروه سنگ ملکه “ما قهرمانیم” را به عنوان آنها سوار را از طریق شهرستان.

“من فقط می خواهم بگویم که پس از امروز من نوشیدن دیگر” Kayla ارسال شده به او Instagram داستان در اتوبوس تیم.

همانطور که برای Kayla کمال Kelce ما گفت: تنگ پایان با استعداد هم تیمی های خود یک بطری تاج سلطنتی XR حاوی کانادا ویسکی به ارزش 140 دلار همراه با یک سفارشی دوزی کیسه.

Kayla Nicole and Travis Kelce
Kayla نیکول و تراویس KelceInstagram; تاج سلطنتی

“من به معنای واقعی کلمه عاشق این تیم است. من می خواستم برای انجام کاری خاص برای تشکر از آنها را برای آوردن این تروفی صفحه اصلی همین دلیل است که من استعداد هر کس یک بطری اضافی نادر تاج سلطنتی XR به جشن” Kelce گفت. “ما می جنگیدند. در حال حاضر از آن زمان به حزب است.”

در حالی که Kelce در حال حاضر تست با لومباردی جایزه ماتیوز و Mahomes لذت یک جشن خود را در روز دوشنبه در شادترین مکان روی زمین.

“من خیلی فراتر از افتخار این شخص و این تیم در تمام طول سال آن را در مورد مبارزه شگفت انگیز comebacks و غلبه بر آسیب و برای که شما لایق این هیچ راه بهتری برای پایان دادن به آن از در این مکان جادویی!!” ماتیوز ارسال شده به Instagram.

پس از چند روز 31-20 برنده شدن بیش از 49ers ماتیوز در آغوش Mahomes در این زمینه قبل از مصرف یک پیروزی دامان در میامی.

“شما و این تیم سزاوار این” او بوده.

Brittany Matthews with Patrick Mahomes (left) and Kayla Nicole (right)
بریتنی متیوز با پاتریک Mahomes (سمت چپ) و Kayla نیکول (راست)Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im