شبکه های پخش ممکن است متوسل به قسمت های تکراری در میان coronavirus قرنطينه

تلویزیون ممکن است شروع به دنبال یک کمی بیش از حد آشنا.

شبکه های صالح با عدم توانایی برای شلیک های جدید تلویزیون را نشان می دهد ممکن است به نوبه خود به reruns برای پر کردن برنامه نویسی اسلات.

با هیچ حس زمانی که قرنطینه اقدامات بلند خواهد شد در میان جهانی coronavirus بحران بزرگ چهار شبکه های ABC, NBC, CBS و Fox در حال خانههای گلی خالی چگونه برای پر کردن حفره ها در برنامه نویسی این تابستان و پاییز با توجه به چهارشنبه گزارش.

“برنامه ریزی در مورد داشتن تمام قطعه از پازل را در مقابل شما و چگونه شما آنها را با هم برای تولید بالاترین رتبه” بالا پخش exec گفت: هالیوود. “این غیر ممکن است به انجام این کار زمانی که شما نمی دانید چه تمام قطعات هستند.”

با تولید از طریق منجمد حداقل تا پایان ماه آوریل تلویزیون execs در حال خانههای گلی خالی که آیا برای پخش را نشان می دهد در این بهار که در حال تکمیل هستند اما به معنای سقوط صف و یا برای پر کردن سوراخ با قسمت های تکراری را نشان می دهد مانند “رقص با ستاره ها” و یا ویژه است که می تواند در پرواز است.

آن را نشان می دهد عبارتند از: CBS’ ویژه کنسرت با Garth Brooks and Trisha Yearwood در مارس 1 و iHeart اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا که پخش فاکس در مارس 29. بیشتر از کسانی که به ویژه در آثار هستند و در تقاضای بالا هستند اما تولید جدول زمانی هنوز وزن آن در شبکه های.

مفهوم خطر سقوط را نشان می دهد برای تابستان صف بدون دانش از زمانی که قرنطينه خواهد بود برداشته شد تشبیه به “مرغ و تخم مرغ” سناریو توسط یک پخش veteran.

“بسیاری وجود دارد مرغ و تخم مرغ حالات است که آن را خسته کننده برای کسانی که دوست داشتن نظم و تمام قطعات در جای خود برای بزرگتر استراتژی” exec گفت. “ما همه یک بازی مرغ: چه مدت می تواند به ما ضربه رقص برای دریافت اطلاعات کمی در مورد که در آن این است که رهبری?”

یک راه حل موقت است که ABC پیدا کرده است راه اندازی یک “Flashback جمعه” برنامه نویسی. شبکه پخش شده است طولانی در حال اجرا صابون “بیمارستان عمومی” جدید معرفی و به نمایش نمادین ترین قسمت است. انتظار بیشتر از این از شبکه منابع گفت.

شبکه های تلویزیونی نیز به دنبال به جریان خدمات برای محتوا. مذاکرات باید لگد کردن در میان ABC, CBS و NBC و جریان خود را به همتایان برای دیدن اگر هر اصل از دیزنی+ Hulu, CBS همه دسترسی به و یا به زودی-به-راه اندازی طاووس ممکن است در دسترس به هوا بر روی شبکه های خود در این گزارش است.

این مسیر می تواند به اثبات می شود یک messy, یک, با این حال.

“آن را ندارد وابستگان مبارک هنگامی که شما ترویج رقابت” یک exec گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>