‘Brockmire’ است debaucherous جیغ وداد بازی کردن است که شما را در داخل جعبه مطبوعات

در طول coronavirus خاموش کردن هر روز ما به شما یک توصیه از پست پیتر Botte برای ورزش فیلم نشان می دهد تلویزیون و یا کتاب است که شاید قبل از زمان خود را و یا به نحوی تضعیف بین ترک ها خود مشاهده/خواندن تاریخ. در اینجا است که شما می توانید گرفتن در حالی که آن هنوز در هوا است.

BROCKMIRE (IFC 2017-present)

جریان: Hulu آمازون نخست

Hank Azaria رشد در کوئینز شیفته بیس بال — به خصوص شیفته متس’ اصلی پخش سه نفر از لیندزی نلسون باب مورفی و رالف Kiner و داستان سرایی جذابیت Yankees همتای فیل Rizzuto.

55 ساله بازیگر و دیرین صدای شخصیت های مختلف در “سیمپسونها” — کانال بهترین قطعه gleaned از آن نخ ریسی افسانه و حرف آنها را وارونه به ایجاد ظالمانه زمخت و outlandishly سرخپوش عنوان شخصیت خود را در حال انجام کمدی سری “Brockmire.” (در حال حاضر در چهارمین و آخرین فصل).

جیم Brockmire شد معشوق قدیمی مدرسه بازی بازی گزارشگر برای Royals تا مست و scatological در هوا به بیهوده گویی در مورد همسرش خیانت هزینه او شغل خود را تبدیل او به یک سری از ویروسی الگوهای رفتاری به اینترنت و فرستاده او را به عمیق, شخصی, مارپیچی از فسق. او در نهایت resurfaces یک دهه بعد از آن تماس های بیش از این سیستم برای سطح پایین Morristown Frackers در dead-end, minor league شهر در پنسیلوانیا در یک بلیط-فروش طرح توسط تیم صاحب جیمز ژول (Amanda Peet).

Azaria گفت: پست در سال 2017 است که شخصیت او علامت تجاری شعله ور شطرنجی ژاکت ورزشی بود “”مستقیم ادای احترام به” نلسون و او الگو و اغراق آمیز Brockmire را نوشیدن و هوا پس از دیگران مختلف است.

به این منظور این نیست که دقیقا یک بازی سرگرم کننده-برای-تمام-خانواده توصیه — به عنوان Brockmire را prurience آشامیدنی و مواد مخدر یک موضوع اصلی برای خیلی از سری.

Azaria نیز نامیده می شود نشان می دهد “یک sybaritic عشق نامه” به بیس بال و رادیو و تلویزیون حتی اگر شخصیت او اغلب آزمون عقیده که شما می توانید به بحث در مورد هر چیزی در هوا تا زمانی که شما گاهی اوقات به تعداد و نمره.

نقل قول از توجه داشته باشید: “بیایید بیس بال به هر مهم تر از آن واقعا است. این فقط یک انحراف است که ما را نگه می دارد از تعمق شخصی خود ما hells. پس شما چه می گویند, مردمی, چگونه ما در مورد کشتن یکی دیگر از سه ساعت ما آهسته و دردناک مارس به آنها ، همه بالا و سمت راست ، باید یک خوب در اینجا این بعد از ظهر.” جیم Brockmire

Botte ضربات: 4.4 از 5

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>