زمانی که متس اضافه مایکل Wacha و ریک Porcello خود را به چرخش در دسامبر مدیر کل برودی ون Wagenen ساخته جسورانه اعلام: “من فکر می کنم ما احتمالا عمیق ترین شروع چرخش در بیس بال.”

در حال حاضر که نوح Syndergaard از دست داده است برای هر آنچه که می شود از سال 2020 فصل به دلیل هفته گذشته تامی جان عمل متس GM پنجشنبه خواسته شد اگر او هنوز هم اعتقاد بر این تیم تا به حال به اندازه کافی عمق و یا اگر او می خواهم به خارج از سازمان به دنبال یکی دیگر از استارتر.

او صدا خیلی مطالب با چه متس شکل که اگر بیس بال بازی های برگزار شده در این سال است.

“نوح است که بخشی از متس خانواده” ون Wagenen گفت: در یک متن. “از دست دادن یک بازیکن مثل او را برای فصل دشوار است اما ما با اعتماد به نفس در کوزه ما باید بر این فهرست می تواند به افزایش چالش. اضافه کردن عمق به ما چرخش اولویت این offseason. هر دو ریک Porcello و مایکل Wacha ثابت شروع کوزه با قهرمانی شجره که بسیار چشمگیر بوده است این بهار.”

Wacha و Porcello رقم برای پیوستن استیون Matz در چرخش پشت یعقوب deGrom و مارکوس بود.

Brodie Van Wagenen
برودی ون WagenenAP

“همانطور که می دانیم یک تیم هرگز نمی تواند به اندازه کافی عمق اما ما خوش شانس به یک گروه از کوزه فراتر از این پنج نفر که به اعتقاد ما می تواند موفق استارت از جمله ست لوگو و رابرت Gsellman” ون Wagenen گفت.

قبل از متس امضا Wacha و Porcello ون Wagenen شناور بود این ایده که لوگو یا Gsellman می تواند نقل مکان کرد و به چرخش. و Gsellman بستری او شیفته, امکان, اما هر دو ارزشمند اسلحه به اغل گاو یا حشم که تلاش یک سال پیش.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

فراتر از آن دو متس نیز واکر Lockett کوری Oswalt, Stephen Gonsalves, Franklyn Kilome و دیوید پترسون به عنوان گزینه های احتمالی — اگر چه پترسون نیست در 40-مرد roster.

نامحدود تاخیر به شروع فصل داده است زمان بیشتری برای متس’ بازیکن مصدوم به آماده شدن برای سال, از جمله Yoenis Cespedes, مایکل Conforto و بارها مجروح Jed زن lowrie. اما با فلوریدا صدور یک مقدار پیش بینی stay-در-خانه سفارش این هفته خود rehabs می شود بیشتر به چالش کشیدن.

ون Wagenen گفت: این تیم مربیان و عملکرد کارکنان “باقی می ماند در تماس نزدیک با Cespedes, Conforto و زن lowrie. هر یک از بازیکنان ما به شرایط منحصر به فرد. به عنوان یک نتیجه, ما در حال توسعه برنامه های فردی خود را بر اساس همیشه در حال تغییر منابع در دسترس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im