پورت سنت. لوسی در حال حرکت از عامل فوق العاده برای متس جنرال موتورز در سال گذشته ارائه یک جهان کاملا جدید به برودی ون Wagenen جهان او را به زندگی می کنند و یاد بگیرند.

ون Wagenen بود که در لیگ کوچک پیچیده شنبه همراه با کل لیگ برتر مربیگری کارکنان و کارکنان دو-یک و سه-یک تیم و دیگر پرسنل هماهنگ کننده و از جمله برای دریافت شروع به سر در سال 2020 شود.

گرد هم آمدن و بحث در مورد ایده ها و قرار دادن آن ایده به عمل است یک عنصر کلیدی اگر متس هستند برای رسیدن به موفقیت پس از یک زمستان قوی از آماده سازی.

“یکی از بسیاری از آموزش من تا به حال از 2019 کوچک حاشیه ای تفاوت بین برنده و از دست دادن” ون Wagenen گفت: پست. “تیم های خوب سرمایه گذاری در چیزهای کوچک و تیم های که از دست دادن بازی از دست اجرای این چیزهای کوچک.

“در نیمه اول سال را از دست دادیم بنابراین بسیاری از بازی های کوچک حاشیه و تأمل در چگونگی اصلاح آن جزئیات کوچک می تواند به طور کامل چرخش فصل است. با در نظر گرفتن همین دلیل است که تمرکز شده است در offseason آماده سازی است.

Mets GM Brodie Van Wagenen
متس GM برودی ون WagenenAnthony J باعث تخریب جهانی

“تمرکز ما بر روی چیزهای کوچک, فروع چرا که ما استعداد. این ماده قادر به ترکیب تمرکز هر روز را به نفع خود بازی.”

قطع کسانی که اشتباهات و بازیکنان در حال توسعه و ساخت بسیاری از استعدادهای خود را است آنچه در آن همه مورد است. که یک تفاوت بزرگ در رویکرد از فصل گذشته زمانی که ون Wagenen ارائه شده این چالش به NL East: “هدف ما این است که برنده مسابقات قهرمانی و این شروع می شود با بخش پس بیا ما است.”

که پهلوانان شده است جایگزین آماده سازی به عنوان ون Wagenen و خود را بالا دستیاران Allard بیرد و آدم Guttridge آماده برای فصل به عنوان لوئیس Rojas طول می کشد به عنوان مدیر ،

“هیچ سوال من چیزهای زیادی یاد گرفته ام” ون Wagenen گفت. “وجود دارد بسیار جدید است. من اعتقاد همه ما باید به رشد هر روز و به رسمیت شناختن هر روز ارائه می دهد چیزی جدید.

“ما انتظارات زیادی دارند. ما باید همچنان به افزایش انتظارات برای خودمان و که شامل مدیر کل بازیکن, توسعه, بچه ها سلامت و عملکرد گروه. ما باید برای ادامه به مجموعه انتظارات بالا و مایل به انجام کار در آن طول می کشد برای رسیدن به آنها.”

این متس به حال نیمه اول را فراموش, اما قوی به پایان رسید که آنها از دست رفته وحشی-کارت اسکله.

“یکی از درس از سال گذشته اهمیت شناسایی مشکلات قبل از آنها رخ می دهد است به طوری کلیدی” ون Wagenen گفت. “دیدن آنها و ارتباط آنها و حل مشکل-قبل از آنها به تشدید مشکلات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de