سیاسی جستوجوی رویای یک میانجیگری دموکراتیک کنوانسیون لولا در چه مدت حزب اصلی مسابقه باقی مانده متمرد چند نامزد امر پارتی مقامات و تحلیلگران می گویند.

این همه بستگی اگر یک نامزد می تواند نمره — و یا نزدیک به 1,991 نمایندگان نیاز به امن نامزدی در کنوانسیون تقریبا یک سوم از آن خواهد شد بر اساس نتایج فوق العاده روز سه شنبه 14 ایالت مقدماتی.

“اگر وجود دارد سه یا چهار عملی نامزدها تا پایان شما می توانید یک میانجیگری کنوانسیون” گفت: ایالت نیویورک حزب دموکرات رئیس Jay Jacobs.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به فلک کشیده به جلو از نماینده شمارش با یک رشته از برد در سهشنبه, مسابقات, در ادامه باز گشت راه اندازی شد با پیروزی در کارولینای جنوبی است.

در ضمن به نظر می رسد که رای دهندگان جوان و فعالان پیشرو ادامه داد: جذب به سمت ورمونت خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی دیابت برنی ساندرز.

اما دو X عوامل باقی می ماند: میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و ماساچوست ایالت الیزابت وارن.

بلومبرگ در حال حاضر صرف بیش از $500 میلیون از آن در تبلیغات که به او یک پا در این مسابقه می کردم پس از او تلاش می کرد از طریق دو بحث — با تشکر از تاول حملات وارد شده توسط Warren.

وارن با استفاده از همان کسانی که lacerating اجرای برنامه به نفس زندگی جدید را به مبارزات انتخاباتی او بود که تلاش برای جمع آوری پول و بهتر تعریف نامزدی او را در برابر ساندرز’ مترقی iconoclasm.

این مجموعه صحنه را برای یک پتانسیل کابوس سناریو که در آن یک نامزد می رود به این کنوانسیون با باریک منجر شود اما از 1,991 نمایندگان نیاز به پرچ نامزدی.

تحت حزب جدید قوانین تنها متعهد نمایندگان متصل به یک نامزد رای خواهند در انتخابات.

اگر یک نامزد نیست و ظهور به اصطلاح سوپر نمایندگان منتخب اعضای کنگره فرمانداران حزب عدالت و رهبران کارگری و اهدا کنندگان — می تواند رای دادن در دور دوم انتخابات.

“فیلمی است که در انتخابات دوم و پس از آن رای گیری” جاکوبز گفت.

آخرین میانجیگری که فراتر رفت و برای اولین بار رای گیری شد و در سال 1952 زمانی که فرماندار ایلینوی Adlai استیونسون در آمد سوم در اولین رای گیری اما برنده بر نامزدی در سوم.

ساندرز ممکن است به صورت شدیدترین تپه به صعود اگر این کنوانسیون می رود به چند دور از انتخابات از آنجا که او را مجبور به متقاعد کردن انتخاب دموکرات ها که قرار دادن او را در بالای بلیط نمی خواهد هزینه آنها شغل خود را.

“اگر برنی می رود به این کنوانسیون با 42 درصد از نمایندگان و بایدن به 40 درصد من فکر نمی کنم جو گرفتن نامزدی یک مشکل است” گفت: Jacobs یک متحد نزدیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که معاون رئیس با نفوذ دموکرات انجمن فرمانداران و نزدیک به بایدن.

اما ساندرز’ حامیان گفت: بحث میانجیگری کنوانسیون با هدف سرقت نامزدی از ساندرز یک فاجعه خواهد بود برای حزب.

“این خواهد بود خودکشی سیاسی. این امر می تواند به مثابه توزیع انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: جورج Albro از بنیانگذاران مترقی اقدام شبکه است که در حال اجرا بر روی ساندرز’ نماینده تخته سنگ در نیویورک است.

“شما می توانید تصور کنید که گرفتن این انتخابات به دور از نامزد که بیشترین آرا؟”

یک تحلیلگر گفت: کولر سران پیروز خواهد شد به لطف شش هفته بین آخرین اولیه رای گیری در پورتوریکو و جولای کنوانسیون در میلواکی است.

که مقدار زیادی از زمان برای حزب به اعتصاب یک معامله — در صورت نیاز — در یک کاندیدای گفت: دانشگاه ویرجینیا استاد علوم سیاسی لری Sabato.

“من متقاعد شده آن را به انتخابات دوم. جایی که باراک اوباما می تواند در آمده است. اوباما ممکن است نیاز به گام” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de