برانکس Assemblywoman بازگشت به پرستاری در مقدم از coronavirus نبرد

A Bronx مجلس دولت استفاده می شود که به کار به عنوان یک پرستار در حال غرق او لباس کسب و کار برای یک جفت از مالش برای پیوستن به بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از coronavirus نبرد.

هنگامی که شما را تبدیل به یک پرستار شما را سوگند به کمک به مردم است. چگونه می تواند به من کمک کند در یک زمان مثل این؟” Assemblywoman Karines ریس 36 گفت: پست شنبه بعد از ظهر.

برانکس pol نشده است در مالش از ژانویه 2019 وقتی او انتخاب شد به نمایندگی از منطقه 87. اما زمانی که برخی از پرستاری رفقا در مرکز پزشکی مونته فیور نامیده می شود به او بگویید که چگونه از جان گذشته بودند و او می دانست که او تا به حال برای کمک به.

“آنها خیلی کوتاه است. همه بیمار” ریس گفت: از کادر پزشکی در فیور. “این امر واجب بودن من برای پاسخ به تماس برای جامعه من.”

بنابراین در مارس 28, ریس — که هنوز هم به عنوان یک دیم و می تواند بازگشت به وظیفه در هر زمان — به رهبری بازگشت به قدیمی و کار کرده دو تعطیلات آخر هفته گذشته برای کمک به کارکنان در مقابله با کمبود پرستاری.

“آن را مانند هیچ چیز من تا کنون دیده ام” ریس گفت.

او موفق به آن را بازگشت به آلبانی در ساعت اندکی از صبح هفته گذشته برای رای دادن به وضعیت بودجه و سپس سر حق بازگشت به برانکس به کار در بیمارستان در آخر هفته گذشته.

او توضیح داد که کابوس شرایط در حالی که کار پزشکی فولاد بستر واحد و گفت: او حیرت زده چگونه به سرعت به بیماران مبتلا به این ویروس بدتر شده است.

“من تا به حال یک بیمار در روز یکشنبه صبح که از اتاق اورژانس. او را انتوبه. او صحبت شد. او کار خود را, قرص, و” ریس گفت: توصیف انسان به عنوان یک “همسر آقا.”

“توسط 2 تا 3 p. m. او تا به حال به انتوبه. سپس او رفت و به ایست قلبی و درگذشت.”

وقتی پرسید که چگونه بسیاری از بیماران او درگذشت و او به سادگی جواب داد: “بیش از حد بسیاری از.”

او گفت: فیور زد هواکش در مارس 27 و پرستاران تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از قابل حمل جدید ماسک حمل می شود در پرواز است.

“بنابراین بسیاری از مردم در زجر تنفسی. شما باید به intubate آنها را حق دور. این تفاوت بین زندگی و مرگ” ریس گفت.

وجود دارد تماس به intubate بیماران در مورد “15 بار در هر شیفت” این پل به یاد می آورد.

Montefiore Medical Center coronavirus
FDNY EMTs گذشته راه رفتن یک مرد در یک hazmat کت و شلوار در خارج از مرکز پزشکی مونته فیور.اسپنسر پلات/گتی ایماژ

“این چیزی است که حرفه پزشکی را پیدا کنید بنابراین نگران کننده از بودن قادر به نفس کشیدن نیست که قادر به تنفس خیلی سریع با COVID-19.”

او گفت: بیمارستان “در ظرفیت” و بسیاری از طبقه اختصاص داده شده به طور کامل به درمان coronavirus بیماران.

حتی خانواده انتظار مناطق تا به حال تخت بیمارستان در آنها را پس از آنها تبدیل به پزشکی اتاق ریس گفت.

او افزود: بیمارستان مجبور شده است به “شل پروتکل های” چگونه برای جلوگیری از عفونت و پرستاران و پزشکان در حال پرسید: “برای انجام چیزهایی که ما نمی خواهد به طور معمول انجام دهد.”

اما “این بیمارستان تقصیر” ریس گفت. “این وضعیت آنها رو به رو هستیم.”

این پل که با توجه به ایجاد یک اجرا برای تبدیل شدن به بعدی برانکس حزب دموکرات رهبر برنامه را به درس او مقدم به قوه مقننه است.

“میزان مرگ و میر در برانکس از طریق سقف به دلیل بهداشت ضعیف و نتایج” ریس توضیح داد.

“افرادی که بازیابی از COVID-19 خواهد نیاز به مراقبت طولانی مدت… ما نمی توانیم در بار پزشکی کاهش” او رفت.

“ما نمی توانیم دو منظوره هزینه های انسانی.”

بازگشت او را به بیمارستان می آید در میان دولت-تماس گسترده ای برای بهداشت و درمان کارگران به بیرون آمدن از بازنشستگی و پیوستن به مبارزه در برابر COVID-19 به عنوان پزشکی کارگران دست و پنجه نرم کردن با موجی از بیماران رو به کاهش تجهیزات حفاظتی و انبوهی از کارکنان خود را از سقوط بیمار از عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im