برانکس ‘پلیس-تیرانداز’ اجرا کرده بود-با افسران شب قبل از اولین حمله

حرفه ای جنایی متهم تیراندازی دو برانکس پلیس در عرض 12 ساعت به حال اجرا با افسران شب قبل از داد و بیداد شروع شد — در همان تقاطع منابع پلیس روز دوشنبه گفت:.

رابرت ویلیامز, 45, با نزدیک شدن دو پلیس در مشخص شده NYPD ون در شرق 163rd و روباه خیابان در شب جمعه و در چهره خود منابع گفت: پست.

افسران بارها و بارها دستور ویلیامز به عقب و او در نهایت راه دور بدون بیشتر حادثه با توجه به منابع.

او نمی flash سلاح طول, عجیب و غریب, اجرا در, و معلوم نیست اگر او در نظر گرفته شده و یا آماده شد برای انجام یک حمله که شب شهادت” ،

اما حدود 24 ساعت بعد Williams بازگشت به تقاطع نزدیک ون و پرسید: دو پلیس — های مختلف از کسانی که او مواجه می شوند در شب جمعه — نشسته داخل جهت منابع گفته اند.

او سپس به اتهام آتش گشودند و بدون تحریک طی یک پلیس در گردن و چانه تقریبا nicking خود را در شريان کاروتيد به گفته مقامات.

کمتر از 12 ساعت پس از آن ویلیامز گفته شات نزدیک به 41 حوزه ایستگاه-خانه قابل توجه یک ستوان در بالای بازوی چپ قبل از در حال اجرا از مهمات و تسلیم پلیس گفت:.

او به طور رسمی متهم شده روز دوشنبه با 13 فقره اقدام به قتل در برانکس دادگاه جنایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>