برانکس است شدیدا!

عضو شورای فرناندو Cabrera — بالا دموکراتیک اولیه چلنجر به Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز re-انتخابات — حذف از مسابقه و به جای آن در حال اجرا به صورت قصبه رئیس جمهور در تلاش برای نجات “قلب و روح” برانکس پست یاد کرده است.

Cabrera گفت: پست جمعه او را حمایت سابق CNBC کابل TV روزنامه نگار میشل Caruso-Cabrera در اولیه به عنوان متوسط جایگزین در برابر lefty firebrand AOC در 14 کنگره منطقه پوشش بخشهایی از برانکس و ملکه است.

“در حالی که من را تشویق توسط اکثریت پاسخ مثبت به نامزدی من آن را به طور فزاینده آشکار است که خانم کاروسو و من به احتمال زیاد تقسیم وزش رای اجازه می دهد که کنگره کورتز را به نفع خود. این تلاش برای متحد کردن متوسط اکثریت به اعتقاد من اجازه می دهد ساکنان 14 کنگره برای انتخاب کسی که واقعا نشان دهنده منافع خود و ارزش” Cabrera گفت.

“ما در حال مبارزه برای قلب و روح برانکس. AOC و سمت چپ در حال تلاش به سر می برد ، ما در حال رفتن به اجازه می دهد آنها را به انجام این کار است. AOC چتر نجات در از Yorktown Heights” Cabrera گفت: از Ocasio-کورتز مطرح شده در نزدیکی شهرستان Westchester. “او صحبت نمی کند و به ارزش های ما.”

Cabrera پیش بینی می کند که AOC عدالت دموکرات و مترقی دیگر متحدان به عقب خواهد یک رقیب مدعی.

در یک بیانیه Caruso-Cabrera ستایش Cabrera تصمیم به محل “کشور پیش از جاه طلبی های شخصی.”

Cabrera از تعجب را در میان تحول و یک خلاء رهبری در برانکس حزب دموکرات که هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با AOC تکان دهنده اولیه ناراحت سابق کنگره جو کرولی در سال 2018 است. دموکراتیک سوسیالیست ، Ocasio-کورتز پرورشی است برای ستاره شدن, تبدیل شدن به یکی از با نفوذ ترین سیاستمداران مترقی در کشور به عنوان او اجرا می شود برای انتخاب مجدد.

زمان برانکس قصبه جمهور روبن دیاز جونیور که در مدت محدود و eyeing یک اجرا برای شهردار به تازگی رها شده پیشنهاد خود را برای شهرستان سالن.

در همین حال مجلس مارکوس کرسپو فعلی برانکس حزب دموکرات رئیس اعلام کرد که او در حال اجرا است برای انتخاب مجدد به خدمت در آلبانی است و انتظار می رود به ترک ریاست خود را.

کرسپو گفت: به مامور اجرا به صورت قصبه رئیس جمهور قبل از خود بمب اعلام کرد که او را به خروج از سیاست است. که به سمت چپ باز برای Cabrera و دیگران.

Cabrera گفت: او پله به رهبری از درجه اعتبار ساقط و نظر خود را پیشتاز به بعد برانکس قصبه جمهور.

خود شورای شهر منطقه شامل موریس ارتفاع دانشگاه ارتفاعات فوردهام و کینگسبریدگ. 55 سال نیز یک کشیش در کلیسای زندگی جدید.

او گفت که دولت و تجربه سیاسی برای متحد کردن قصبه و اشاره کرد که جرم و جنایت و بیکاری کاهش یافت در طول تصدی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im