برانکس است تیک تاک coronavirus timebomb: سلامت کارگران

برانکس یک “بمب ساعتی” وقتی که می آید به کروناویروس و به زودی می تواند تبدیل به کانون برای نیویورک با بحران مرگبار اشکال محلی بهداشت و درمان کارگران گفت: پست.

قصبه بود 4,243 ثبت coronavirus موارد از جمعه شب به گفته مقامات شهر — کمتر از بروکلین 6,095 موارد یا ملکه’ 7,362 موارد است.

اما برانکس است که هنوز هم رسیده برای یک COVID-19 اپیدمی به دلیل بالا تعداد ساکنان زندگی در multigenerational مسکن با فقدان نسبی منابع گفت: Sumir Sahgal این افسر ارشد پزشکی برای اسن مراقبت های بهداشتی فراهم می کند که اصلی تخصص و فوری برای مراقبت از بیش از 80 ، 000 برانکس ساکنان.

اگر مراقبت های اولیه دفاتر را دریافت نمی به شدت لوازم مورد نیاز به زودی آن “می تواند منجر به یک پتانسیل انفجار در میان برانکس ساکنان” که در حال حاضر در مجموع 1.5 میلیون Sahgal گفت. “این ممکن است پرجمعیت ترین, اما از آن است که در بالاترین خطر نسبی از تمام شهرستانهای استان است.”

Saghal کارکنان در حال اجرا است خطرناکی پایین در تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش و تا به حال نزدیک به درمانگاه محل به عنوان مراقبان خود سقوط بیمار با این ویروس.

اسن در حال حاضر دیده می شود 25 نفر از اعضای کارکنان خود را تست مثبت برای این ویروس از جمله Sahgal خود را — به عنوان برانکس ساکنان و بازدید آن غربالگری مراکز. Sahgal کارکنان چند از N95 ماسک توصیه می شود که برای حرفه ای پزشکی است و متوسل به استفاده از استاندارد فولاد ماسک

“بیماران ما در حال گرفتن بیمار در راه رفتن به مراقبت های فوری و مراکز و سرفه در کارکنان و ارائه دهندگان مراقبت های” Sahgal گفت. “من به طور خودم را در خانه من و من به مراقبت از بیماران من تقریبا.”

استیون Merahn یک دکتر که با این نسخهها کار با Sahgal گفت که با وجود توجه منهتن و ملکه دریافت کرده اند به عنوان بیمارستان ها آب گرفتگی با کروناویروس بیماران برانکس است “درست ground zero برای چه اتفاقی خواهد افتاد.”

“ما تا به حال دسترسی به تجهیزات حفاظتی و تست کیت,” او گفت:. “اگر که اتفاق می افتد نیست به زودی حرفه ای ما در حال رفتن به خارج از عمل است.”

Sahgal گفت که به عنوان به زودی به عنوان تیم خود شاهد رشد موارد در نیو راشل با جمعیت 8000 نفر در هر مایل مربع, او می دانست که برانکس — که از 35000 نفر در هر مایل مربع است و بسیاری از multigenerational خانواده های اغلب تنگ و آپارتمان — قرار بود به دیدن “یک سونامی از بیماران بودند که برای رفتن به واقعا بیمار است.”

در واقع از بیش از 1 ، 000 نفر است که اسن آزمایش برای coronavirus 50 درصد از آزمون برگشتم مثبت است.

“ما در حال حاضر یکی از فقیرترین کنگره مناطق در کشور” Sahgal گفت. “Coronavirus بدترین مرگ و میر در جوامع در معرض خطر و ما هر یک از کسانی که در برانکس.”

او افزود که بسیاری از بیماران خود می ترسند از رفتن به بیمارستان و که اگر مراقبت های اولیه کارکنان سقوط بیمار و بیماران را به سادگی در خانه بمانند.

“آنها به ما بگویید که آنها نمی خواهند به مرگ در بیمارستان” Sehgal گفت. “ما در حال رفتن به صدها و هزاران نفر از مردم در حال مرگ در خانه های خود در برانکس در اسپانیا و ایتالیا است.”

در حال حاضر Sehgal گفت که اسن است “به سختی” به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی به گذشته از طریق اوایل هفته آینده و که آن را کاهش و اگر آن را دریافت کند نه بیشتر.

“ما باید برای کاهش مراکز ما باید به کاهش ساعات اداری” او گفت:. “ما ممکن است بیرون بروید و سعی کنید به آنها را خرید در نرخ های گزاف اما ما نمی توانیم به این دلیل که ما نمی تواند عبور از کسانی که هزینه های همراه بیماران ما است.”

در نهایت برای حمایت از مراقبت های اولیه جامعه کمک خواهد کرد کاهش بار در بیمارستان ها و کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری به عنوان آنها قادر به شناسایی و جداسازی بیماران که بیمار هستند و همچنین کسانی که نیاز به تداوم مراقبت Merahn گفت.

“که در آن افرادی هستند که با حملات قلبی می گذرد؟,” او گفت:. “ما نمی قادر خواهد بود برای حفظ ما در فرد مراقبت اگر ما در خط مقدم کارکنان سقوط قربانی به ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>