به “ترسو” مسلح که به ضرب گلوله یک NYPD ایستگاه خانه در برانکس (یکشنبه زخمی شدن یک ستوان تنها تسلیم او پس از تخلیه خود, کلیپ, با توجه به وزارت امور درموت شیا.

اتهام تیرانداز رابرت ویلیامز هجوم به 41 حوزه ایستگاه خانه در لنگوود خیابان در اطراف ساعت 8 صبح و باز با توجه به دلخراش تصویری از بی باک, حمله پلیس و منابع.

“او بلافاصله می کشد از یک تفنگ و آتش سوزی های متعدد دور به سمت میز منطقه گفت:” شیا در یک کنفرانس مطبوعاتی. “او سپس پیاده روی به منطقه ای در کنار آن میز و آتش سوزی چند دور.”

در این مجموعه یک ستوان شناسایی به عنوان خوزه Gautreaux بود زده در بالای بازوی چپ شیا گفت.

تیرانداز به سرعت خود را به زمین انداخت به ایستگاه خانه طبقه — اما نه به این دلیل که او تا به حال یک تغییر از قلب گفت: شیا.

“من اشاره می کنند که این ترسو بلافاصله دراز اما تنها پس از او فرار از گلوله” گفت: شیا.

هنگامی که گلوله را متوقف پرواز مظنون را بازداشت گرفته شده توسط یک سیل از بهترین و گرفته به منطقه بیمارستان به صورت نامشخص دچار صدمات در زد و خورد.

او همچنین مظنون به ambushing یکی دیگر از محله پلیس نشسته در یک بخش مشخص شده ون شنبه شب شلیک یک دور که تقریبا رخ داد که افسر شریان کاروتید, منابع گفته اند.

هر دو که افسر و Gautreaux انتظار می رود را بهبود گفت: شیا.

Lieutenants خیرخواه انجمن رئیس جمهور لو Turco مشخص تیرانداز به عنوان یک “حرفه ای, جنایی” و شیا اشاره کرد که او به جرم اقدام به قتل در سال 2002 در یک حادثه نیز مربوط به شلیک کردن با پلیس است.

در آن حادثه او به ضرب گلوله یک فرد carjacked عبور رانندگان سقوط کرد که وسیله نقلیه و پس از آن رو معامله گلوله با NYPD قبل از دلهره گفت: شیا.

مظنون نیز تا به حال یک تاریخ دادگاه برای یک مورد دیگر در روزهای آینده گفت: شیا نه هر گونه اطلاعات بیشتر آشکار از آن حادثه.

شیا پیوست توسط رهبران شهر از جمله شهردار, بیل د Blasio, را محکوم کرد روز یکشنبه حمله.

“این یک مشروب فروشی سرقت قطع شده گفت:” شیا. “این یک پیش برنامه ریزی شده اقدام به ترور.

“این تنها به لطف خدا … که ما در حال صحبت کردن در مورد افسران پلیس به قتل در داخل یک پلیس شهر نیویورک حوزه.”

اضافه شده د Blasio, “این یک تلاش برای ترور افسران پلیس. ما نیاز به استفاده از این کلمه به خاطر آن بود عمد تلاش برای کشتن.

“تصویر خود را در یک صبح یکشنبه در کار و گلوله ها شروع به پرواز در اطراف شما” گفت: de Blasio. “این چیزی است که ما بخواهید از ما کردند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی