باغ وحش برانکس می گوید ببر نیست انسان coronavirus آزمون

Coronavirus آزمون به باغ وحش برانکس ببر که آزمایش مثبت برای بیماری های مختلف از آنهایی که با توجه به انسان با توجه به باغ وحش ارشد دامپزشک.

“این COVID-19 تست که انجام شد ما تاپیر ببر نادیا انجام شد در یک مدرسه دامپزشکی و آزمایشگاهی است که همان آزمون را به عنوان استفاده می شود برای مردم” دکتر پل کلل در بیانیه ای گفت توییتی یکشنبه شب.

“شما نمی توانید به ارسال انسان نمونه به آزمایشگاهی دامپزشکی و شما نمی توانید ارسال آزمایشات حیوانی به انسانی آزمایشگاه بنابراین هیچ رقابت وجود دارد برای تست بین این بسیار موقعیت های مختلف است.”

پس از انجمن حفاظت از حیات وحش نشان داد نادیا تشخیص روز یکشنبه بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی از جمله شهرستان سیاستمداران ابراز نا امیدی که حیوان تا به حال تست دسترسی در حالی که بسیاری از انسان ها شده اند خیلی خوش شانس.

“یک ببر در باغ وحش برانکس بیشتر دسترسی به تست از مردم جنوب برانکس که در آن خطر مرگ از COVID-19 دو بار به عنوان بالا به عنوان بقیه از شهرستان” عضو شورای شهر Ritchie تورس هنوز توییتی.

نادیا و پنج دیگر گربه های بزرگ است که توسعه یک سرفه خشک در حال انتظار برای بازیابی WCS گفت.

هیچ یک از دیگر گربه ها در باغ وحش که شامل پلنگ, یوزپلنگ, و pumas نشان داده اند علائم جامعه گفت.

مقامات باغ وحش گفت: آنها امید نادیا تشخیص “خواهد اطمینان حاصل شود هر دانش ما در مورد به دست آوردن COVID-19 کمک به جهان در ادامه درک درستی از این رمان coronavirus.”

این باغ وحش دارای بسته شده است از تاریخ 16 مارس به دلیل گسترش ویروس.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از حیوانات می توانید از تبدیل شدن به آلوده به ویروس coronavirus اما دانشمندان باور نمی کنم آنها می توانند گسترش این اشکال به انسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de