باغ وحش برانکس ببر با کروناویروس به احتمال زیاد آلوده باغ وحش

یک باغ وحش برانکس ببر مبتلا به کروناویروس به احتمال زیاد کردم اشکال از یک باغ وحش با توجه به گزارش.

“این اولین بار است که به دانش ما که (وحشی) حیوانات بدست بیمار از COVID-19 از یک فرد” پل کلل باغ وحش ارشد دامپزشکی گفت: National Geographic. “این تنها چیزی است که حس می کند.

گربه ها هر دو داخلی و مستعد ابتلا به گربه سانان coronavirus این گزارش گفت: اما دانشمندان تا به حال شده است غافل که آنها می تواند قرارداد COVID-19 گونه از انسان است.

انجمن حفاظت از حیات وحش به سازمان های غیر انتفاعی است که اجرا می شود در این باغ وحش گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که نادیا از 4 سال تاپیر ببر, تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از در حال توسعه یک خشک سرفه و دیگر علائم شبه آنفولانزا.

نادیا مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس در 2 آوریل توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاهی در آیووا با آزمون آینده مثبت در روز یکشنبه.

در یک صدای جیر جیر یکشنبه شب Calle توضیح داد که دامپزشکی آزمون متفاوت از یک داده به انسان است.

جامعه گفت: شش سایر گربه سانان در باغ وحش از جمله نادیا خواهر دوقلو آزول توسعه علائم مشابه اما انتظار می رود به بهبود می یابند.

با توجه به آمریکایی انجمن پزشکی دامپزشکی, همه از باغ وحش گربه سانان در حال نظارت وزارت کشاورزی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به “تعیین اینکه آیا دیگر حیوانات در این باغ وحش و یا در مناطق دیگر باید تست شود.”

در بیانیه روز شنبه, Panthera, بزرگترین گربه بزرگ حفاظت گروه به نام سازمان بهداشت جهانی برای بررسی خطرات بهداشتی مرتبط با حیات وحش ایران ،

Ambulances at the Bronx Zoo in New York City
آمبولانس ها در باغ وحش برانکس در شهر نیویورکتابناک/Eduardo Munoz

“به عنوان یک نگهبان جهانی بهداشت این است که باید یک گام قاطع برای جلوگیری از همه گیر بعدی با اصرار دولت به طور دائم بان زنده حیات وحش بازارها و فعالانه آدرس ثابت خطرات بهداشتی ناشی از حیات وحش تجارت است.”

مقامات در انجمن حفاظت از حیات وحش نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im