باغ وحش برانکس خوشحال فیل است و نه از نظر قانونی ‘شخص’ قاضی قوانین

فیل نیست مردم بیش از حد.

که تعیین یک قاضی که حکم داد که مبارک فیل نمی تواند با فنر از باغ وحش برانکس زیرا او از نظر قانونی “یک فرد” آن نازل شد چهارشنبه.

برانکس دیوان عالی کشور قاضی آلیسون Tuitt رد غیرانسان حقوق پروژه دادخواست به اعطای 48 ساله pachyderm “قانونی تشخص” به منظور حرکت به یک 2,300 هکتار پناهگاه.

“دادگاه موافق است که خوشحال است که بیش از فقط یک قانونی چیزی یا اموال. او هوشمند خودمختار بودن که باید با احترام و عزت و که ممکن است به عنوان به آزادی” Tuitt نوشت: در قضاوت. “[اما] ما مقید به قانون مورد را پیدا کنید که مبارک است و نه یک فرد و نه به طور غیر قانونی زندانی شده است.”

حقوق حیوانات از گروه استدلال کرده بود که خوشحال است که “مستقل بودن” که “آزادی است که نقض” توسط او تنگ و تنها و بیکس چهارم.

در حالی که Tuitt گفت که او در بر داشت خود را در بحث “بسیار قانع کننده برای انتقال مبارک” او را متوقف کوتاه امکان جابجایی تحت قوانین در برابر غیر قانونی حبس از انسان است.

این غیرانسان حقوق پروژه گفت: این حکم یک گام رو به عقب برای بشر و یکی از آن برنامه ای برای به چالش کشیدن.

“ما به حفظ دادگاه موظف است با سابقه و نگاه به جلو به جذاب” این گروه در توییتر نوشت.

اما این باغ وحش را تشویق می کردند این تصمیم خواستار آن حس مشترک.

“دادگاه حمایت از برانکس باغ وحش موقعیت حقوقی و ما معتقدیم این تصمیم مبارک در بهترین منافع” این باغ وحش در بیانیه ای گفت. “این پنجمین مورد NhRP دهکدهای از دست داد به دنبال تشخص حقوقی برای حیوانات است.”

وکلای این باغ وحش باید گفت که فیل مراقبت است و مفهوم اعطای او “تشخص حقوقی” مضحک است.

در دهه 1970 خوشحال گرفته شد و از او گله و فروخته شده به عنوان یک گوساله 800 دلار به یک شرکت سیاحت اکتشافی در افریقا در کالیفرنیا با توجه به غیرانسان حقوق. او منتقل شده بود به این باغ وحش در سال 1977.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>