بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز در روز چهارشنبه هشدار داد دیگر جلو دونده در 2021 شهرداری نژاد که آن را “رفتن به یک کمپین کثیف.”

آدامز پیوست دو دیگر شهرداری امیدوار — شورای شهر سخنران Corey Johnson و حسابرسی اسکات استرینگر — در پایین منهتن تجمع ترویج این شهر پیچیده جدید رتبه-انتخاب سیستم رای گیری که می رود به اثر ژوئن 2021.

اما در حالی که جانسون و Stringer سعی کردم به یک رنگ یک تصویر گلگون با این ادعا که سیستم جدید را از شر اپل بزرگ از mudslinging مبارزات آدامز به حال افکار دیگر.

“که کمی از خوشبینی گفت:” یک سنگ رو Adams. “به من اعتماد کن! به من اعتماد کن! آن را برای رفتن به یک کمپین کثیف.”

آدامز موفق به روشن شدن اظهارات خود قبل از ترک این تجمع اولیه به جای استفاده از مدت کوتاهی خود را از صحبت کردن با خبرنگاران را به آدرس نیاز به آموزش های عمومی در قوانین جدید.

ساعت بعد از آن Adams’ کمپین سخنگوی اوان Thies ادعا قصبه رئیس جمهور “به شوخی” و اضافه کرد “ما می رویم به تمرکز بر روی مسائل است.”

نه جانسون و نه نوازنده خطاب آدامز نظرات. آنها هر دو اصرار داشت پس از او سمت چپ که قوانین جدید می تواند کمک به قرار دادن kibosh در منفی مبارزه.

“در جاهای دیگر به طور معمول نامزد X نمی خواهند به انتقاد از نامزد Y زیرا شما می توانید خاموش کردن نامزد Y آرای بنابراین به جای آن شما باید یک مثبت گفتگو در مورد مسائلی که در بازی” جانسون گفت.

“این چیزی است که ما را دیده اند در مینیاپولیس در سان فرانسیسکو و جاهای دیگر است که باید رتبه-انتخاب رای گیری.”

نوازنده همچنین گفت که او معتقد است که سیستم جدید درب باز می شود به “مثبت” مبارزه.

“این اجتناب ناپذیر است که دوستان به رقابت بپردازند اما آنچه من فکر می کنم مهم در مورد رتبه-انتخاب [رای گیری] راه شما شرکت” Stringer گفت. “و من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند که بهتر است ما درگیر به عنوان جمعی بیشتر مردم خواهد آمد و رای و بیشتر مردم احساس مثبت در مورد دموکراسی است.”

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به بهتر مشارکت و بهتر بحث در میان نامزدهای,” او اضافه شده است.

اما بالا دموکراتیک مشاور سیاسی گفت: پست او معتقد است Adams’ سخنان در نقطه ای بودند و گفت: “چه کسی فکر نمی کند که آن را برای رفتن به یک کمپین کثیف? این یک شهردار مسابقه است.”

رای دهندگان به شدت تایید سیستم رای گیری جدید در طول یک همه پرسی در ماه نوامبر گذشته. این اجازه خواهد داد که رای دهندگان به نامزدهای رتبه به ترتیب اولویت بر روی برگه های رای خود برای شهرستان نژادها.

اگر رای دهندگان هنوز هم می خواهید را انتخاب کنید فقط یک نامزد آنها می توانند. نامزد دریافت که اکثریت انتخاب اول رای برنده خواهد شد.

اما اگر هیچ برنده اکثریت آخرین محل نامزد می تواند حذف شود و هر رای دهنده که بود که به عنوان نامزد خود انتخاب می کرده اند که رای منتقل بعدی خود را انتخاب کنید.

رتبه بندی روند همچنان ادامه دارد تا برنده تعیین می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی