دو کالج بروکلین بازیکنان والیبال که در زمان زانو به جای ایستادن در دانشگاه یشیوا بازی از اسرائیل سرود ملی در حال حاضر مصرف گرما برای “یهودی ستیزی.”

این دو kneeled به عنوان “Hatikvah” قبل از بازی این تیم Feb. 23 بازی در دانشگاه یشیوا در منهتن خیره کننده برخی از طرفداران.

“من تو را دیدم این دو زانو و من راستش تا به حال به [انجام] دو را … و من شوکه شده بود, قلب من احساس پاره پاره کردن سینه” Tehilla Teigman در استرن دانشگاه کالج برای زنان گفت: دانشگاه یشیوا ناظر این روزنامه دانشجویی.

دانش آموز گفت: او با بازی سه ورزش برای استرن و تا به حال هرگز دیده می شود یک فرد نشان می دهد هر گونه بی احترامی است.”

سارا Serfaty که نوشته شده یک ویدئو کلیپ از این حادثه در Facebook نوشت: “من نمی مراقبت از آنچه شما اعتقادات سیاسی هستند که برخی از احترام است. این است ستیزی. این محل را به یک مذهبی یا سیاسی بیانیه احترام به تیم های دیگر است. نشان دادن مردانگی و تحمل است.”

بروکلین کالج Bulldogs برنده بازی در برابر یو مکابیان.

یو رئیس جمهور Dr. Ari برمن گفت: مدرسه بود “مفتخر است به عنوان تنها دانشگاه آواز می خواند که هر دو آمریکایی و اسرائیلی سرودهای ملی قبل از هر رقابت های ورزشی و رویداد بزرگ است.”

“این مایه تاسف است که برخی از اعضای تیم مقابل بی احترامی اسرائیل ملی سرود” برمن در بیانیه ای گفت. “هیچ چیز باعث می شود من بودن خودمان افتخار کنیم به یک آمریکایی از زندگی در یک کشور که در آن ما آزادی مذهبی ما صهیونیسم و تعهد ما به مردم ما هرگز مانع و همیشه باارزش بود.”

مادر یکی از دو زانو دانش آموزان سال دوم عمر Rezika گفت: نظر نیست.

او گفت: “ما عاشق همه” اما او نمی تواند توضیح دهد پسر او ، او گفت که او تا به حال یک یهودی مادر بزرگ و خانواده از مخلوط ایمان از جمله اسلام است.

“چرا او زانو زدن گفت:” این مادر که نمی خواهد او را به نام. “من نمی دانم.”

دیگر دانشجو, دانشجوی سال اول Hunnan کون نمی تواند رسید.

کالج بروکلین رئیس جمهور میشل اندرسون ارسال یک دانشگاه گسترده پیام در مورد حادثه دیروز گفت: “دانش آموزان زانو خود را محافظت شده است سخنرانی تحت متمم اول قانون اساسی ایالات متحده.”

“دانشگاه به عنوان یک نهاد عمومی است و محدود به متمم اول قانون اساسی که ممنوع سرکوب گفتار صرفا بر اساس محتوای آن و یا دیدگاه” اندرسون نوشت.

او در ادامه گفت کالج بود “گرفته شده یک موضع فعال برای ترویج درک در سراسر بسیاری از ما تفاوت” از جمله برگزاری سخنرانی ها و میزگرد را از طریق یک طرح به نام “ما ایستاده در برابر نفرت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de