بروکلین دادگاه مدنی رو کامل ضد عفونی در روز شنبه را از این شهر یاد گرفتم که یک وکیل است که کار می کند وجود دارد می رود به همان Westchester کنیسه به عنوان وکیل لارنس Garbuz, 50.

Garbuz از نیو راشل یکی از حداقل 10 نفر در ایالت نیویورک — از جمله همسرش, Adina و دو فرزند خود — که معتقد به گذشت ویروس در میان خود.

برخی از 1000 نفر متصل به آن 10 خواسته شده است به خود منزوی در میان آنها یک وکیل است که با این نسخهها کار در دادگاه مدنی در 141 لیوینگستون خیابان.

شهر فرستاده کارگران از وزارت Citywide خدمات اداری به اسکراب کردن دادگاه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از این وکیل که حضور Garbuz کنیسه معبد جوان اسرائیل در نیو راشل و همچنین با این نسخهها کار در دادگاه خواسته شده بود به خود منزوی یک دادگاه گفته بود این پست.

این شهرستان است که نگه داشتن وکیل را نام محرمانه است.

Garbuz است بستری در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی کلمبیا در شرایط با ثبات در حالی که دیگران به خوبی به اندازه کافی به ماندن صفحه اصلی رژیم صهیونیستی است. کومو گفت شنبه.

نیویورک یازدهم مورد تایید شده از coronavirus است که 39 سال, مراقبت های بهداشتی کارگران که دوره نقاهت بعد در آپارتمان خود در منهتن پس از بازگشت به خانه از سفر در ایران است.

یک سخنگوی, DCAS, گفت: تمیز کردن معمول بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im