دادستان منطقه بروکلین نمی خواهد دنبال اتهامات علیه دو افسر NYPD درگیر با ضرب تیراندازی یک مرد که آنها می گویند با نزدیک شدن به آنها را با 13 اینچ چاقو در طول یک سال 2017, خانه, تماس, دفتر اعلام کرد.

بروکلین دا به اطلاع خانواده جیمز اوانز در روز سه شنبه که تحقیقات جنایی را به خود مرگ است و بستگان و گفت: پست.

در Jan. 3, 2017, افسران پاتریک Gourlay و کورت Fitzcharles مواجه Owens, 63, پس از پاسخ به تماس 911 از یک احساسی آشفته فرد در داخل یک محل اقامت در 99 خیابان در Canarsie دادگاه مقاله دولت است.

Rev. دیزی رایت اونز’, خواهر, تا به حال به نام یک آمبولانس برای برادرش اما افسران فرستاده او گفت: پست در روز سه شنبه.

پلیس می گویند که زمانی که پلیس پا در داخل محل اقامت اونز آمده از پشت اتاق برداشت زیادی چاقو از آشپزخانه و نقل مکان کرد برای افسران.

NYPD می گوید که Fitzcharles عمل اولین شلیک یک تیزر در اونز. اما زمانی که این تیزر کار نمی کند Gourlay شات اونز سه بار در تنه, پلیس گفت:.

رایت با این حال اصرار دارد که او ایستاده بود و درست در کنار برادرش هنگامی که افسر اخراج کشنده عکس — و او ادعا می کند که Gourlay در واقع اخراج اول و که Fitzcharles استفاده تیزر در حالی که اونز خونریزی بود روی زمین.

رایت نیز ادعا می کند که اونز بود و در واقع برگزاری یک قاشق فلزی که او پدید آمده از آشپزخانه که یکی از افسران کشیده چاقو از یک کشو.

“من فقط می خواهم جهان را به حقیقت را می دانم — آنها کاشته شده است که چاقو,” او گفت:.

دا در کار نیست نظر بیشتر در نتایج تحقیقات خود را فراتر از گفت: بیش از وجود دارد “هیچ جرم و جنایت.”

اونز’ برادرزاده جاناتان مارتین گفت که او در حال حاضر احساس می کند “خیانت توسط این سیستم که قرار است برای محافظت از ما” بیش نبود از اتهامات عنوان شده علیه.

$20 میلیون مدنی طرح دعوی در دادگاه توسط اونز’ دختر قرار داده شده است در مکث در حالی که دا به بررسی این موضوع ممکن است اتهامات جنایی.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در بروکلین دیوان عالی کشور در سال 2018 خواهد شد در حال حاضر حرکت به جلو گفت: سنفورد Rubenstein یک وکیل برای دختر.

“این یک 911 تماس برای کمک” Rubenstein گفت. “به جای کمک به این بیمار روانی او کشته شده توسط پلیس.”

NYPD تایید کرد که ماموران هنوز در پر وظیفه اما نمی خواهد اظهار نظر در این مورد است. شهر قانون بخش کاهش یافته است به نظر.

Gourlay نمی تواند نظر رسیده و Fitzcharles نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی