بروکلین هیئت منصفه خودداری کرده است به متهم یک زن متهم به ضد سامی حمله و سرقت در ماه ژانویه و سابق مشکوک گفت: پست در روز جمعه که او در واقع قربانی یک ضد همجنس لکه دار کردن در زمان.

یاس Lucas, 24 برگزار شد به مدت هفت روز در Rikers Island یک مسئول درجه دوم سرقت به عنوان جرم و جنایت نفرت از سال جدید روز بازداشت در ویلیامزبرگ.

لوکاس متهم سلب یک مرد یهودی در حالی که پرتاب ضد سامی تهمت و سپس ربودن یک تلفن که با استفاده از به ثبت لوکاس و دوست دختر خود را و خوراکی را در نیم.

یک هیئت منصفه به تازگی توافق به دادستانهای لوکاس در این مورد با توجه به بروکلین دفتر دادستان منطقه که بیشتر کاهش یافته است نظر.

لوکاس گفت: پست است که او راه رفتن را از طریق ویلیامزبرگ دست در دست با دوست در آن زمان که زن دیگر گفتم: “من نمی خواهم به یهودیان است.”

لوکاس گفت: یک مرد سنتی یهودی لباس با نزدیک شدن به جفت با تلفن همراه خود را و خواستار آن شدند که تکرار آنچه که او گفت.

“گی f–k” مرد سپس گفت: به این زن و شوهر با توجه به لوکاس.

لوکاس گفت: او گفت: دوست خود را به نگه داشتن راه رفتن و که مرد به دنبال زن و شوهر برای چهار بلوک گوشی هنوز در دست و اذیت و آزار آنها در زبان او نمی تواند درک.

در نهایت لوکاس رو تغذیه تا تلفن را برداشت از این دست و پرتاب آن را در پای خود را, او گفت:.

لوکاس انکار کرد که او ضد یهودی و گفت که او زندگی می کردند و تمام زندگی خود را در تاج ارتفاعات در کنار اعضای یهودی ارتدوکس و جامعه است که به عنوان کسی که برای شناسایی به عنوان یک دختر بیش از حد شده است و هدف از تبعیض است.

“من نمی خواهم که” لوکاس گفت: از اتهامات. “من مهربان من مراقبت. من یک قلب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im