بروکلین Hatzola مسائل مبرم coronavirus warning: “این یک بحران’

به عنوان تعدادی از افراد آلوده به ویروس coronavirus ادامه داد: به اوج در یهودی ارتدوکس جامعه پنج شنبه, Hatzola رهبران هشدار داد که همه چیز باید تغییر قبل از آن خیلی دیر است.

قصبه پارک Hatzola یک آمبولانس اورژانس خدمات پذیرایی به جامعه یهودی ارسال فوری robocall در سراسر محله پنج شنبه بعد از ظهر یک روز پس از دو فوری مراقبت در منطقه گزارش هشدار دهنده سنبله در مثبت coronavirus موارد است.

“به نظر می رسد که در جامعه ما از قصبه پارک زندگی است که در ادامه به صورت عادی کسب و کار به عنوان معمول است. مردم در حال رفتن در مورد زندگی روزانه خود را به عنوان اگر چیزی اتفاق می افتد,” ضبط می گوید.

“بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از دوستان ما و خانواده باید قرارداد این ویروس انجام می دهند نه به عنوان به خوبی به عنوان ما امیدوار بود. این یک بحران… ما نیاز به انجام آنچه درست است. و به زمان حاضر ما انجام داده اند [که] ما نه قدم تا بشقاب.”

روز پنج شنبه صبح Asisa مراقبت فوری گفت: آنها تا به حال حدود 400 موارد مثبت آمده از دو قصبه امکانات پارک و ویلیامزبرگ محل حسابداری برای حدود نیمی از بروکلین 1,030 عفونت گزارش شده توسط شهرستان سالن. که از حدود 150 از روز قبل.

این تسهیلات مراقبت های بهداشتی را هرزه گفت: حدود 99 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند از یهودیان ارتدوکس جامعه است.

این Hatzola تماس به عمل التماس اعضای جامعه به توجه به توصیه پزشکان و “توقف mingling.”

“ما باید بیشتر آگاه از آنچه اتفاق می افتد و چگونه ما می تواند جلوگیری از گسترش این ویروس است. ما نیاز به کار بیشتر. ما انجام داده اند بسیار کمی در حال حاضر. ما نیاز به نگه داشتن دور از یکدیگر. ما نه می تواند ایستادن در کنار یکدیگر است. ما باید برای محافظت از هر یک از دیگر به عنوان اگر همه ما در حال مبارزه برای زندگی ما است. این است هیچ خنده ماده” ضبط می گوید.

“اگر ما در حال رفتن به گرفتن این به طور جدی می داند که وجود دارد خواهد بود برای کمک به ما؟”

در یک نشست خبری در اواخر پنج شنبه, شهردار, بیل د Blasio اصرار دوباره وجود دارد “هیچ خوشه” از COVID-19 در قصبه پارک و گفت: “که بخشی از بروکلین نیست هر بیشتر در معرض خطر از هر جای دیگری.”

گزارش های اضافی توسط جولیا مارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>