بروکلین وکیل شکایت کومو بیش از coronavirus سفارشات

بروکلین وکیل ثبت کت و شلوار در برابر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ادعا اجرایی خود را جهت منع اجتماعات بزرگ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس نقض حقوق خود برای آزادی بیان و رعایت یهودی او ایمان.

در یک طرح دعوی در دادگاه در روز جمعه در دادگاه فدرال بروکلین در برابر هر دو کومو و دولت وکیل لی Nigen همچنین ادعا می کند که کومو اظهارات اصرار نیویورکی برای محدود کردن سفر خود تجاوز در حقوق خود را برای دیدار با مشتریان و دوستان و خانواده و “افراد همفکر.”

کومو یک فرمان اجرایی را امضا نیاز به بسته شدن کسب و کار تلقی غیر ضروری در 20 مارس.

سه روز بعد او امضا منظور اعمال ممنوعیت نامحدود در اجتماعات بزرگ.

به عنوان جمعه کومو بود نه تحمیل ممنوعیت سفر.

اما Nigen مدعی است که فرماندار اظهارات اصرار نیویورکی به ماندن در خانه به عنوان COVID-19 شیوع درگیری بر ایجاد یک “اثر سرما” را برای مسافران است.

Nigen ادعا می کند این اظهارات نگرانی که او می تواند دستگیر و اگر او تلاش می کند به حرکت به دلایل دیگر از خرید مواد غذایی و یا بازدیدکننده داشته است پزشکی.

“آقای کومو تهدید است که دستورات خود را اجرا و توسط اجرای قانون علت آقای Nigen به ترس دستگیری اگر تلاش او برای سفر برای هر هدف دیگر از مراقبت های پزشکی و یا به دست آوردن مواد غذایی در نتیجه impermissibly سرد ورزش خود را از حقوق اساسی به سفر” خود طرح دعوی در دادگاه اتهامات عنوان شده علیه.

“واضح است که یک قبر اضطراری برای بهداشت عمومی در نیویورک است. ما درک می کنیم که” هنجار Pattis, Nigen وکیل گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “اما حلال فرایند مهم و اضطراری سفارشات از این نوع اگر چپ حزب را تکامل به سوابق هولناک با عواقب.”

دولت دادستانی کل گفته است که “بررسی کت و شلوار در این زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>