مرد بروکلین دستگیر و برای احتکار ماسک, سرفه در FBI عوامل

یک مرد بروکلین ادعا می شود شما با coronavirus سرفه در ماموران اف بی آی که بررسی او را برای احتکار لوازم پزشکی, آمریکا به دفتر دادستان روز دوشنبه گفت:.

باروخ Feldheim, 43, مواجه است به اتهام حمله و اظهارات نادرست به فدرال روز یکشنبه در خارج از شهر پارک خانه که در آن او گفته میفروخت و ذخیره حجم انبوهی از N95 ماسک ماسک مقامات فدرال گفت.

Feldheim نیز متهم به قیمت درآوردن. در مارس 18, او مشکوک فروش نیوجرسی, دکتر, در مورد 1000 از ماسک برای $12,000 یک نشانه گذاری حدود 700 درصد, مقامات گفت.

متهم متقلب نیز به کارگردانی دکتر دیگری به ایروینگتن NJ auto repair shop را انتخاب کنید تا سفارش دیگر. وجود پزشک گزارش محققان که Feldheim بود و گفته احتکار به اندازه کافی لوازم پزشکی “به تجهیز تمام بیمارستان.”

مواد شامل: دست عفونی Clorox دستمال مرطوب تمیز کاری شیمیایی عرضه عوامل و لوازم جراحی.

با آخرین پنج شنبه, Feldheim عامل بود از بروکلین خانه ارائه به فشار فولاد لباسهای به یک پرستار فدرال گفت.

دو روز بعد مشکوک محتکر دریافت غول پیکر حمل و نقل به خانه اش حدود هشت پالت از ماسک صورت.

ماموران اف بی آی سپس بنا کردن خانه خود را برای اولین بار متوجه جعبه های خالی از N95 ماسک خارج است.

روز یکشنبه گفتند که آنها شاهد “چند نمونه” از رویکرد مردم Feldheim محل اقامت و رفت با آنچه در ظاهر به تجهیزات پزشکی.

عوامل مواجه Feldheim خارج از خانه خود را نگه داشتن امن اجتماعی فاصله بیش از coronavirus نگرانی.

“هنگامی که این عوامل بود در عرض چهار تا پنج پا از او Feldheim گفته سرفه در جهت خود را بدون پوشش دهان خود” ما وکیل انتشار گفت. “که در آن نقطه Feldheim گفت: ماموران اف بی آی که او تا به حال Coronavirus” بیانیه ای گفت:.

Feldheim سپس گفته دروغ به ماموران اف بی آی در مورد اختیار و فروش تجهیزات پزشکی.

او به دروغ گفت: عوامل است که او کار می کرد برای یک شرکت است که خرید و فروش PPEs است و او هرگز در زمان حفاظت فیزیکی از مواد.

بازداشت می آید رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که برخی از تجهیزات پزشکی که دامنگیر از شهر نیویورک بيمارستان که شهردار بیل د Blasio را رد کرد به توهین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>