یک مرد بروکلین که صرف نزدیک به 25 سال زندان برای قتل راه می رفت خارج از دادگاه یک مرد آزاد روز شنبه هنگامی که یک قاضی پرتاب خود را در سال 1996 اعتقاد.

مسیحی Pacheco, 42, راه می رفت به دادگاه در قید و چپ را از طریق درب جلو — پوشیدن لباس غیر نظامی جدید که آنها هنوز برچسب قیمت متصل — با بیش از نیم دوجین گریان بستگان پس از بروکلین دیوان عدالت متی D’Emic را رد کرد و در مورد او.

پاچکو که عینک یک پیراهن شطرنجی و سیاه, فاصله, شلوار, فقط می گویند او احساس “بزرگ” را به عنوان او را ترک دادگاه.

او فقط 19 هنگامی که یک هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را در کشنده Dec. 2 سال 1995 کاهش از Lemuel “لنی” کروز در یک نزاع و جدال در باهم سلیقه لاتین سالن در سانست پارک.

اما در روز سه شنبه دستیار دادستان منطقه علامت گذاری هیل گفت: قاضی “آن بود و نه در واقع آقای Pacheco که تجاوز آقای کروز با یک جعبه برش در شرایط کاهش گلو او را.”

هیل گفت: در این مورد پس از فدرال راه اندازی یک جداگانه پروب به لاتین پادشاهان خیابان باند در سال 1998 و در زمان یک نگاه در سال 1995 حادثه بالا بردن سوال در مورد Pacheco نقش.

Pacheco بود مشهور عضو از پادشاهان در آن زمان بود و در نوار با بیش از یک دوجین دیگر از اعضای باند به گفته مقامات.

او متهم شد که با شروع مرگبار پس از نزاع و جدال یک مرد رقص با دوست دختر خود را ضربه او را در طبقه رقص — رهبری یک گروه از لاتین پادشاهان به پرش بر روی کروز اعتقاد داشتند او را به عنوان مجرم.

یک شاهد کلیدی به قتل یک دروغ بزرگ و فاحش در باشگاه مشخص Pacheco به عنوان قاتل در زمان — اما او پس از آن دوباره در مصاحبه با دادستان بروکلین که مصمم اصلی خود شهادت بوده است “نادرست نادرست و غیر قابل اعتماد” و “کاملا اشتباه” هیل گفت.

او گفت جدید شاهد یافت فدرال تعیین امان بود “در واقع متعهد توسط شخص دیگری. آنها به اتفاق آرا بر این است.”

یک مرد در دادگاه فدرال لاتین پادشاه پروب ملوین گارسیا اذعان کرد که “او را کشته و قربانی توسط ‘برش او’ ” دادستان فدرال در دادگاه گفت مقاله در سال 2004.

حتی اگر برخی از کروز خون شد در Pacheco پیراهن دادستان تعیین می شود او در زمین و نه در نزدیکی غوغا زمانی که کشنده امان صورت گرفت.

در بیانیه روز شنبه, دادستان منطقه بروکلین اریک گونزالس گفت: دادستان “را به طور کامل پاک آقای Pacheco از هر گونه دخالت در این حادثه” اما “بود بدون شک تعصب” از آنجا که سوالات به وجود آمد در مورد مدارک و شواهد ارائه شده در دادگاه خود را.

“تشریفات و انصاف هر دو بخشی از استانداردهای نقد و بررسی در همه ما reinvestigations و من باید کنار این قتل غیر عمدی محکومیت به نفع عدالت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی