بروکلین اصلی می میرد از coronavirus عوارض

بروکلین اصلی سالگی به علت عوارض ناشی از کوروناویروس — اولین شناخته شده مرگ یک شهرستان در مدارس دولتی کارمند به همه گیر, مقامات روز دوشنبه گفت:.

Dezann رومن 36 رهبری بروکلین دموکراسی آکادمی در Brownsville, انتقال مدرسه است که در خدمت دانش آموزان است که باید کاهش یافته یا کاهش یافته در اعتبارات سنتی در دبیرستان تنظیمات.

“آن را با غم و اندوه عمیق و خسته کننده غم و اندوه است که ما اعلام گذشت از خواهر ما CSA عضو Dezann رومن اصلی از بروکلین دموکراسی آکادمی به دلیل عوارض ناشی از کوروناویروس” این اتحادیه در بیانیه ای گفت.

“دعاهای ما با خانواده و مدرسه در جامعه ما به عنوان سوگواری در کنار آنها. لطفا به اصل رومن در افکار خود را و همچنان به انجام همه چیز ممکن است برای حفظ خود و عزیزان خود را امن در طول این بحران بهداشتی.”

رومن ترویج شد و از دستیار اصلی بین 2016 و 2017, سوابق نشان می دهد.

“این دردناک است برای همه ما و من گسترش عمیق ترین تسلیت من به بروکلین دموکراسی آکادمی جامعه و خانواده از اصلی رومن” مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا در بیانیه ای گفت.

“همه ما در حال تجربه یک حس عمیق از سردرگمی و عدم اطمینان و غم و اندوه و از آن مهم تر از همیشه به ارائه پشتیبانی به یک دیگر. ما خواهید بود وجود دارد برای دانش آموزان و کارکنان از طریق هر معنی لازم در این غیرممکن زمان دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>