بروکلین اصلی در ICU پس از همکار سازمان حفاظت محیط زیست کارمند می میرد از coronavirus

دوم شهر اصلی از همان بروکلین وزارت آموزش و پرورش ساختمان که در آن یک مربی درگذشت از coronavirus عوارض مشکوک به قرارداد این بیماری و بستری این پست یاد کرده است.

رندا فیلیپس, 48, اصلی, در Kappa V HS در براونزویل است ذات الریه و بیماری های جدی منابع گفت.

او در همان ساختمان سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان دز ان رومن 36 که از coronavirus عوارض دوشنبه.

رومن شد اصلی در بروکلین دموکراسی آکادمی که به اشتراک گذاشته شده به همان دلایل به عنوان کاپا V در Rockaway بلوار. در براونزویل.

“افکار ما هستند که با اصل فیلیپس و خانواده او را برای بازیابی سریع و ما را حمایت جامعه مدرسه در هر راه ما می توانیم” گفت: سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی میراندا Barbot شنبه.

رومن مرگ در سن نسبتا جوان فرستاده تکان طریق این کشور بزرگترین سیستم مدرسه از 1.1 میلیون دانش آموز و افزایش نگرانی بیش از شدت coronavirus تهدید.

معلمان و دیگر کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست را پاره پاره تالار شهر و مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا برای بسته شدن مدارس قبل از آن در COVID-19 بحران و اجازه می دهد ساختمان با تایید و مشکوک مواجهه با باز باقی می ماند.

گفتنی است که ساختمان رومن و فیلیپس مشغول به کار شد عملیاتی تا شهردار de Blasio توقیف این سیستم به طور کامل در هفته گذشته.

“هر کسی که تا به حال هر گونه تماس بیش از وجود دارد بدیهی است که عمیقا در حال حاضر” یک اتحادیه معلمان منبع گفت.

در چند مورد, سازمان حفاظت محیط زیست موفق به درخواست دولت بخشنامه بلافاصله شاتر ساختمان با کروناویروس موارد برای 24 ساعت منتقدان ادعا.

کسانی که تاخیر آنها استدلال کرده اند به طور بالقوه گسترش و شتاب COVID-19 عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>