حرفه ای جنایی دستگیر و به تلاش برای تجاوز به یک straphanger در یک Bay Ridge مترو حمام در هفته گذشته شده بود آزاد شده تحت دولت جدید قرار وثیقه-قانون اصلاح قانون تنها بیش از یک ماه قبل با توجه به منابع اجرای قانون.

آرجون تایلر 20 — دستگیر شد و روز شنبه در حمله وحشیانه در 31 سال در 95 خیابان ایستگاه در بی ریج در Jan. 27 — تا به حال شده در زندان در انتظار محاکمه از دسامبر سال 2018 در بروکلین سرقت دستگیری پرونده های دادگاه نشان می دهد.

اما سوابق نشان می دهد او منتشر شد Dec. 19 کمتر از دو هفته قبل از اصلاحات در زمان اثر Jan. 1 جلوگیری از بازداشت پیش از محاکمه برای مظنون در بسیاری از بزه و غیر خشونت آمیز و جنایت موارد.

در حالی که تایلر گفته به دنبال قربانی به حمام در 95 خیابان ایستگاه حدود 10:15 a. m. Jan. 27 و به طرز وحشیانه ای به او حمله کردند, گفته, مشت زدن زن در صورت چند بار و در تلاش به جلو و پایین ساق او.

او را نجات داد توسط سامری خوب که شنیده ام او را فریاد می زند و مداخله کرد. از رهگذر زدم در درب حمام و ترس مهاجم به گفته پلیس.

تایلر بود انتظار تفهیم اتهام جدید به اتهام یکشنبه به گفته مقامات دادگاه.

او فقط آخرین وثیقه اصلاحات مورد که کشیده خشم مقامات پلیس.

“انفعال توسط فرماندار است هیچ تفاوتی ندارد از او پایین نگه داشتن دست یک قربانی در حالی که آنها در حال تجاوز دزدیدند و در برخی موارد به قتل گفت:” اد Mullins رئیس جمهور مصر را خیرخواه انجمن. “او را به عنوان سرزنش به عنوان perp ارتکاب جرم و جنایت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی