بروکلین Tech, معلم, می میرد, مدیر, نقل غیر COVID حمله قلبی

یک معشوق بروکلین Tech مطالعات اجتماعی معلم که پاره پاره شهرستان را به تعطیلی مدارس به طور ناگهانی در گذشت جمعه — و مسئولان مدرسه ذکر شده غیر coronavirus مرتبط با حمله قلبی پست را آموخته است.

مطالعات اجتماعی معلم اندرو دکر, 46, درگذشت صبح سهشنبه خیره کننده همکارانش در حال حاضر در وضعیتی وخیم از یک راش از COVID-19 مورد در میان خود.

دکر کرده بود به شدت انتقاد شهرستان برنج در Facebook پست در اوایل این ماه برای بسته شدن مدارس دیر.

“اگر ما می توانید انجام این کار و پهن کردن منحنی بیشتر مردم زندگی می کنند از این طریق با خیال راحت” او نوشت: در 14 مارس با این استدلال که تالار شهر را به تاخیر بر اساس “تکبر.”

بروکلین Tech مقامات shellshocked توسط دکر مرگ است.

“من متاسفم به اطلاع شما که یکی از همکاران ما, اندرو دکر ناگهان درگذشت صبح امروز” اصلی دیوید نیومن نوشت: در یک ایمیل سهشنبه بعد از ظهر. “خود عبور نمی شد COVID-19 مرتبط است.”

نیومن مشخص نیست علت مرگ در آن به طور کلی توجه به بروکلین Tech community, اما او گفت: “به نظر می رسد به یک حمله قلبی شب گذشته” در یک ارتباط داخلی.

حداقل پنج بروکلین Tech معلمان باید آزمایش مثبت برای coronavirus و چندین کارکنان لعنتی وزارت آموزش و پرورش برای بسته شدن 6000-دانشجو پس از موارد گزارش شده است.

سازمان حفاظت محیط زیست است که مقابله آنها تنها مدارس بسته با موارد تایید شده توسط وزارت بهداشت ،

پست گزارش داد که سازمان حفاظت محیط زیست برنج گفت: کارکنان به رله coronavirus نگرانی به DOH و به جای صبر که آژانس برای دریافت نتایج آزمایشگاهی. سازمان حفاظت محیط زیست گفت: DOH تایید یک مورد مدرسه قبل از خاموش کردن سیستم — در جدید درپ HS در استاتن آیلند — و که آن را بسته بود.

نیومن گفت: این مدرسه خواهد بود ساخت مشاوران غم و اندوه موجود در پی دکر گذشت.

“فوران احساسات از خود فعلی و سابق دانش آموزان عهد به تاثیر که او تا به حال در زندگی خود” نیومن گفت: پست. “اجماع از دانش آموزان مجسم اندی به عنوان مورد علاقه خود را معلم کسی است که همیشه در دسترس برای آنها در مسائل مربوط به موضوع تدریس تاریخ و یا هر چیز دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>