بروکس Koepka وزد پاتریک رید در مقایسه با خیانت Astros

آستروس تنها کسانی نیستند که گرفتن نام خود رقابت برای فریب داد.

پاتریک رید شد و متهم برای انجام همان در ماه دسامبر پس از او منتقل شن و ماسه با باشگاه خود را به بهبود خود دروغ در یک پناهگاه در سال 2019 قهرمان جهان به چالش بکشد. نی نه خود گزارش تخلف اما بعد از دریافت دو زمانه مجازات است.

در حالی که بیس بال جهان ریپ آستروس برای خود غیر قانونی ثبت نام-سرقت برنامه بروکس Koepka شد یکی از نام بزرگتر به صحبت کردن نی در این هفته موافقت شد که او خیانت — و مقایسه او به آستروس در حالی که او در آن است.

“من نمی دانم آنچه که او انجام شده بود ساخت قلعه شن و ماسه در شن و ماسه” Koepka گفت SiriusXM در روز دوشنبه. “شما می دانید که در خود باشگاه است. منظورم این است که من در زمان سه ماه و من به شما قول می دهم من می دانم که اگر من را لمس شن و ماسه. … آن را به یکی از این چیزهایی که شما می دانید. اگر شما نگاه کنید در این ویدئو بدیهی است که او grazes شن و ماسه دو بار و سپس او هنوز لغو احکام صادره ی پایین بر روی آن.

“من حدس می زنم آستروس در حال رفتن را از طریق آن در حال حاضر. [صاحب] جیم کرین گفت: آن زمانی که او پرسید: “آیا تقلب?’ و او گفت: “ما فقط قوانین شکست.’ … اگر شما بازی بازی شما را در درک قوانین است. شما را در درک یکپارچگی است که می رود. منظورم این است که هیچ جایی برای آن است.”

مانند جرثقیل نی شانه ای بالا انداخت تخلف در آن زمان اصرار “من احساس نمی مانند آن را تحت تاثیر قرار من دروغ است.” جرثقیل روز پنجشنبه گفت که آن نظر است که Astros,’ ثبت نام-سرقت “نیست تاثیر این بازی است.” وقتی پرسیده شد که اگر آستروس بودند فریب داد, جرثقیل گفت: “ما شکست قوانین است. شما می توانید عبارت است که هر راه شما می خواهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر