به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم بارگذاری درایور این است که ” انسان فوق العاده:’ همسر سابق

به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم بارگذاری راننده یک “انسان فوق العاده” که “هر کاری برای کسی انجام حتی یک غریبه در خیابان” همسر سابق خود می گوید.

54 ساله سابق راننده برای وبلاگ, Mohamed Al-Gahaffi شده است چسبیده به زندگی در منهتن بیمارستان پس از حمله باطل پنج rowdy سواران در طول بارگذاری سوار در Woodside ماه گذشته.

“او فوق العاده ترین مرد شما تا کنون ملاقات” مریم Rosado گفت: پست در روز یکشنبه ، “آنها می گویند او در حال رفتن به یک بهبودی طولانی اما ما نمی دانیم که چه مدت.”

اما Rosado باقی مانده خوش بینانه در مورد وضعیت خود را.

“او قطعا در ساخت برخی از پیشرفت” همسر سابق خود از 10 سال گفت. “هنگامی که شما به او صحبت کنید و او را به نوبه خود سر او حرکت خواهد کرد خود را از آغوش او باز چشم خود را گاهی اوقات. آنها می گویند که او ما را می شنود.”

Rosado می گوید او هر روز به خانواده اش در یمن به عنوان بارگذاری راننده نهفته در کما و آنها می خواهند پاسخ — و حمله به به عدالت به ارمغان آورد.

“من صحبت می کنند به خانواده اش در یمن هر روز و نگه داشتن آنها را از من می پرسی چرا؟” Rosado گفت. “من به آنها می گویم ما باید به اجازه پلیس در انجام تحقیقات خود را.”

“من فکر می کنم رانندگان باید از آن محافظت شود مانند رانندگان اتوبوس و MTA هادی” او گفت:. “من فکر می کنم TLC باید همان حمایت می کند. و آنها باید دوربین نصب شده در ماشین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de