برایس Beekman, Washington State football, بازیکن مرده را پس از ‘مشکلات تنفسی’

پولمن بشویید. — یک ایالت واشنگتن بازیکن فوتبال مرده پیدا شد در آپارتمان خود توسط یک افسر که در پاسخ به یک تماس برای کمک مربوط به “تنفس مشکلات” پولمن رئیس پلیس Gary جنکینز گفت.

جنکینز گفت: وجود دارد هیچ نشانه ای از خباثت و ویتمن پزشکی قانونی شهرستان را تعیین علت مرگ برای 22 ساله برایس Beekman ارشد دفاعی برگشت که داشت بعد از ظهر سه شنبه.

پزشکی قانونی آنی Pillers یک ایمیل به در گفت که این پرونده همچنان در حال انجام تحقیقات است و آن را ممکن است تا سه ماه برای تعیین علت مرگ.

“ما در شوک با خبر برایس عبور” واشنگتن مدیر ورزشی پت چون در بیانیه ای گفت. “برایس فوق العاده ای بود و پسر بزرگ هم تیمی و خواهد بود از دست رفته است. ما ارسال ما عمیق ترین تسلیت و نماز به Beekman خانواده و بسیاری از دوستان است.”

Beekman آغاز شده تمام 13 بازی فصل گذشته برای واشنگتن پس از انتقال از آریزونا غربی ، او پنجم رسید در این تیم با 60 پردازد و یکی رهگیری. او انتظار می رود به عنوان بخشی از یک تجربه ایالت واشنگتن ثانویه رفتن به این فصل است.

سال اول واشنگتن مربی نیک Rolovich به اطلاع تیم Beekman عبور در سه شنبه شب.

“رابطه من با برایس هنوز در مراحل اولیه آن, اما من می دانستم که او را به یک مرد جوان فوق العاده,” Rolovich گفت. “او همیشه مثبت و مورد احترام در میان هم تیمی های خود. قلب من می رود به خانواده و دوستان خود.”

تیمی را به رسانه های اجتماعی خود را برای ابراز غم و اندوه و تسلیت. واشنگتن برنامه است که به سختی دو سال از حذف خودکشی کارفرمایی تایلر Hilinski در ژانویه 2018.

“گرامی شما عزیزان. در هر ثانیه مسائل” نوشت offensive lineman لیام رایان.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران سهشنبه قبل از یادگیری از Beekman مرگ Rolovich گفت: اکثر بازیکنان باقی مانده بود را در زادگاه زیر رخصتی بهار. ایالت واشنگتن نقل مکان کرد به یک/آنلاین از راه دور پلت فرم یادگیری در پی COVID-19 بیماری همه گیر. بهار فوتبال تمرین در اصل برنامه ریزی شده برای شروع این هفته به تعویق افتاده است.

اما Rolovich گفت: چند بازیکن در حال بازگشت به پولمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>