Buccaneers’ کریس گادوین می دهد تام بردی خود شماره 12 — به صورت رایگان

بسیاری تغییر کرده است تام بردی در این فصل اما او هنوز هم می شود در شماره 12.

بردی را می پوشند شماره 12 برای Tampa Bay Buccaneers و گیرنده گسترده کریس گادوین را تبدیل به شماره 14 این تیم اعلام کرد در وب سایت خود را روز سه شنبه.

کمی جای تعجب گادوین گفت: این سایت که هیچ معامله درگیر شد برای شماره پیراهن است که اغلب مورد که بزرگ نام ورزشکاران در هر رشته ورزشی پیوستن به یک تیم جدید و می خواهید به نگه داشتن خود را به شماره قبلی.

گادوین خواهد شد که در حال حاضر پوشیدن شماره 14 پیشنهاد به تازگی است که او آماده به رها کردن شماره 12 به شش بار قهرمان سوپر باول کارفرمایی.

“بدیهی است که اگر او نمی خواست آن را, و یا اگر او را نمی گیری یک معامله بزرگ از آن من قطعا رفتن به آن را نگه دارید. ما را ببینید که چگونه است که می رود,” Godwin گفت: در اوایل این ماه. “من فکر می کنم فقط از احترام به آنچه که او را از انجام آنچه که او انجام شده فقط نوع از حرفه ای او برای خود ساخته شده, شما باید به تکیه به آن احترام بگذارند.”

گادوین که اولین Pro کاسه فصل گذشته به احتمال زیاد خواهد بود که یکی از بردی بالا اهداف. گادوین پیش نویس از دور سوم از پن استیت در سال 2017 بريدن در 86 عبور برای 1,333 دریافت متری در فصل گذشته.

او posted on Instagram تغییر تصویر او با پوشیدن شماره 14 نیوجرسی با بردی پوشیدن شماره 12.

بردی که عینک شماره 12 در 20 فصل با میهن پرستان بعد در پاسخ نوشته: “خیلی قدردانی — خیلی ممنون — با فروتنی و آماده به کار !!!,” با توجه به ESPN.

بردی امضا دو سال مقابله با خلیج تمپا Buccaneers در 20 مارس به ارزش 50 میلیون دلار تضمین شده به 9 میلیون دلار بیشتر در عملکرد و موفقیت تیم انگیزه و هیچ تجارت و بند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>