برگر کینگ در دفاع از خود در برابر یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام بیش از آن غیر ممکن گنده, با این استدلال که آن را هرگز آگهی محبوب meatless مورد به عنوان گیاهخوار و یا وعده داده شده به آنها را طبخ هر راه خاص.

برگر زنجیره ای است که در حال حاضر در یک نبرد قانونی در برابر یک وگان مشتری که شکایت این شرکت در ماه نوامبر برای پخت و پز گیاهی بتس در همان کوره به عنوان گوشت همبرگر.

در دادگاه تشکیل پرونده در پنجشنبه برگر کینگ گفت: طرح دعوی در دادگاه باید از پرتاب به دلیل شاکی فیلیپ ویلیامز باید پرسید که چگونه غیر ممکن است Whoopers پخته شده بودند قبل از سفارش رویترز گزارش.

ویلیامز گفت: غیر ممکن است اندازه بزرگتر بود “پوشش داده شده در گوشت محصولات” پس از خرید برگر در آتلانتا drive-thru. او و گیاهخواران در سراسر کشور شد و خشم در برگر کینگ شیوه های پخت و پز.

ویلیامز “فرض بر این است که غیر ممکن است اندازه بزرگتر را برآورده خود را به خصوص به شکل دقیق از وگان بودن … صرفا به خاطر او خواسته برگر کینگ کارکنان رستوران به ‘برگزاری مایو,'” برگر کینگ گفت. “این ادعا هیچ پایه و اساسی.”

چه تر است, این شرکت گفت: ویلیامز شناخته شده اند که چگونه غیر ممکن است اندازه بزرگتر آماده شد و با او انجام داده “کوچکترین مقدار از تحقیقات” در وب سایت خود یا با خواندن گزارش های رسانه ها.

در طرح دعوی در دادگاه ویلیامز ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که برگر کینگ منو باعث می شود هیچ “آشکار در منوی آن” که patty-روش پخت و پز خواهد بود “در نتیجه گوشت محصولات در برگر.”

این فست فود های زنجیره ای را که قبلا فاش که (به طور کامل) گیاهی برگر خواهد بود ساخته شده در “آشپزخانه اپن محیط زیست” و ارائه یک ستاره در محصول رسمی راه اندازی صفحه هشدار مصرف کنندگان از آن, روش های پخت و پز.

برگر کینگ همچنین تایید کرد که وگان یا گیاهخوار مهمانان می توانید درخواست خود را بتس آماده در فر به جای مشترک جوجه های گوشتی.

در طرح دعوی در دادگاه ویلیامز است که به دنبال خسارت و درخواست برگر کینگ طبخ غیر ممکن است اندازه بزرگتر روی کاملا متفاوت کوره.

غیر ممکن گنده نورد از برای رستوران ها در سراسر کشور در ماه اوت است.

فاکس نیوز’ الکساندرا Deabler کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی