برگر کینگ غیر معمول تشکیل دهنده آن معتقد است را متقاعد کند diners آن هوپر تازه تر از همیشه: قالب.

این مواد غذایی سریع غول پیکر منتشر آگهی جمعه نمایش قالب یکی از مصرف آن امضای همبرگر برای اثبات که آنها در حال حاضر عاری از مواد نگهدارنده.

ساندویچ آماده به نظر می رسد به خوردن در آغاز از 45 نقطه دوم مجموعه به Dinah Washington لحن “چه تفاوت می کند یک روز.” اما خود را چاق و چله کنجد مستی و روشن-سبز کاهو به تدریج پژمردگی در طول 34 روز مرور زمان به عنوان برگر پوشانده می شود در معده تان شدیدا مایل به آبی-خاکستری ریش ریش شدن.

آگهی یک نقطه به نقطه را: Burger King دهکدهای نورد گنده بدون نگهدارنده های مصنوعی و رنگ یا طعم دهنده در بیش از 400 به ما رستوران ها با برنامه ریزی برای رسیدن به بقیه آن از eateries در طول این سال است.

“در برگر کینگ رستوران ما بر این باورند که واقعی طعم غذا بهتر است, گفت:” فرناندو ماچادو جهانی افسر ارشد بازاریابی برای رستوران مارک های بین المللی, برگر کینگ شرکت مادر. “به همین دلیل ما در حال کار سخت برای حذف مواد نگهدارنده و رنگ و طعم از منابع مصنوعی از مواد غذایی ما در خدمت همه کشورها در سراسر جهان است.”

برگر کینگ مشخص نیست که مواد نگهدارنده حذف شده است از اندازه بزرگتر اما گفت: بیش از 90 درصد از شرکت مواد غذایی در رستوران ایالات متحده ندارد و مصنوعی و مواد نگهدارنده و رنگ یا طعم. میامی-بر اساس زنجیره ای گفت: از آن نیز گرفته می شود رنگ و طعم دهنده های مصنوعی از منابع خارج از آن “هسته” ساندویچ و دو طرف در بسیاری از کشورهای اروپایی و سراسر ایالات متحده است.

Moldy Whopper
برگر کینگ

برگر کینگ آخرین زنجیره مواد غذایی سریع برای پوست کندن مواد نگهدارنده از منوی آن است. مک دونالد افتخار در سال 2018 که بیشتر از خود همبرگر دیگر مواد نگهدارنده از جمله یاد مک بزرگ. تاکو بل گفت: در سال گذشته که این برنامه ریزی برای ادامه, از بین بردن مواد نگهدارنده و مواد افزودنی دیگر از مواد غذایی خود را پس از سلب رنگ های مصنوعی و طعم دهنده از آن هسته منو.

سریع گاه به گاه زنجیر Panera و Chipotle باید bragged در مورد خدمت “پاک” مواد غذایی بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده مصنوعی. اما کارشناسان بهداشت می گویند برخی از مواد افزودنی نیست ذاتا ناامن و یا بد برای شام.

“اگر شما با داشتن در Panera است 1000 کالری پانینی با ارزش یک روز از سدیم یا 460-کالری, نوشابه, مواد غذایی, مواد افزودنی باید دست کم از نگرانی های خود را به” مایکل جاکوبسن از بنیانگذاران مرکز علم در جهت منافع عمومی گفت: در سال 2015 که با نام تجاری در حال غرق رنگ و مواد افزودنی دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی