پنهان صندوق شده است که به سرعت گردآوری مشکل تاکسی مدال وام نشستم با یک گروه مدافع به دنبال نجات رانندگان از غرق شدن در بدهی و از دست دادن خود را در کابین این پست یاد کرده است.

گرینویچ، -بر اساس Marblegate مدیریت دارایی ملاقات کرد آماده نبرد با رانندگان تاکسی و طرفداران خود را روز دوشنبه در یک حرکت است که می تواند زمینه سازی برای یک معامله به ارائه زرد cabbies با برخی از اتاق تکان دادن در وام خود را به منابع گفت.

“ما تا به حال یک جلسه مقدماتی با Marblegate دیروز” Bhairavi دسای مدیر اجرایی جدید تاکسی نیویورک کارگران داد و گفت: این پست. “ما در حال حاضر ساخته شده است یک توافق متقابل به جلو حرکت کند و در قرعه کشی برخی از استانداردهای جهانی در بدهی.”

دسای گفت: پست که Marblegate همچنین توافق کردند به طور نامحدود تاخیر یک شنبه حراج 25 مدال که محل وام های مشکل پشت این مدال به مالکیت جدید.

Marblegate کاهش یافته است به نظر این داستان اما یک منبع آشنا با این شرکت گفت: این پست که دسای خصوصیات از جلسه روز دوشنبه درست شد.

عنوان پست گزارش هفته گذشته دسای و اعضای شدند تا در آغوش پس از Marblegate خریداری وام به برخی از 3000 تاکسی مدال از ملی اتحادیه های اعتباری دولت برای گزارش $350 میلیون. Marblegate که در حال حاضر متعلق به 1,300 مدال و وام در حال حاضر بزرگترین و تنها صاحب پلاکارد که اجازه می دهد تا رانندگان تاکسی به کار گیرند.

خرید می آید به عنوان رانندگان دیده می شود ارزش خود را از مدال رفتن از $1 میلیون نفر در اواخر سال 2013 به کمتر از $200,000 با ظهور سوار-نقطه راه اندازی است.

عنوان پست گزارش هفته گذشته معادل 1.4 میلیارد دلار صندوق شده است خرید تاکسی مدال با هدف داشتن یک “superfleet” زرد کابین. اما دسای گروه می خواهد ارزش وام Marblegate خریداری و بازسازی می شود به یک ارزش $150,000 با پرداخت ماهانه پوش در 900$.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de