نیویورک رانندگان تاکسی و سیاستمداران در حال بالا بردن آلارم پس از مرموز صندوق های تامینی در این هفته بی سر و صدا تبدیل شد این شهر بزرگترین مالک تاکسی-ترنج وام.

Marblegate مدیریت دارایی — tight-lipped شرکت سرمایه گذاری است که در حال حاضر scooped تا برخی از 300 مدال و 1000 وام بسیاری از آنها قبلا متعلق به خوار “تاکسی پادشاه” ژن آماری فريدمن — گرفته شده بیش از وام به اضافی 3,000 نیویورک مدال منابع گفت: پست.

این معامله به ارزش حدود 350 میلیون با گنجاندن اضافی از 1500 وام از شیکاگو, فیلادلفیا و دیگر شهرها با توجه به منابع باعث می شود Marblegate شهر نیویورک بزرگترین-همیشه صاحب مدال وام با نزدیک به یک سوم از کل 13,500 صادر شده است.

این گرینویچ، -بر اساس صندوق های تامینی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و حتی به عنوان منتقدان مطرح ترس است که ایران می تواند طلسم مطلب خبر بد برای رانندگان تاکسی.

ارزش بازار شهر نیویورک تاکسی ترنج — که تا به حال در صدر $1 میلیون نفر در اواخر سال 2013 — از چهار زیر $200,000 با افزایش سوار-های نوپا مانند Uber و Lyft. با مسافران defecting در droves نیویورک زرد-تاکسی درایور ها رو نصب بدهی با نه خودکشی گزارش شده در دو سال گذشته است.

برخی از منابع صنعت گفت: آنها شک و تردید که آیا Marblegate خواهد بود علاقه مند در گرفتن کوتاه کردن مو در وام برای کمک به رانندگان تاکسی.

“[Marblegate] خوشحال است داشتن این دارایی ها به دلیل آنها می خواهند به خود superfleet و ساخت اقتصاد مقیاس” با توجه به یک صنعت خودی. “ایده این است برای نگه داشتن خرید وام حفظ foreclosing در آنها را نگه دارید و gobbling تا مدال تا زمانی که شما در کنترل بازار است.”

حدود 60 نفر از اعضای جدید تاکسی نیویورک کارگران داد رانده بود به ویرجینیا روز چهارشنبه در اخرین تلاش برای جلوگیری از Marblegate خرید وام از اتحادیه های اعتباری ملی مدیریت یک آژانس فدرال که گرفته شده بود در نیویورک وام پس از سقوط از دو محلی اتحادیه های اعتباری در سال 2018 است.

“این مسخره گفت:” Bhairavi دسای راننده تاکسی گروه مدیر اجرایی. “ما بسیار عصبانی است.”

دسای می گوید: “ملاقات با NCUA تکرار دو هفته پیش به بحث در مورد اجازه دادن به تاکسی کارگران داد پیدا کردن یک شریک زندگی خصوصی کمک خواهد کرد که غیر انتفاعی خرید وام. اتحاد گفته است که می خواهد به بازسازی وام در یکنواخت, ارزش 150.000 دلار و یخ ماهانه پرداخت بدهی آن در 900$.

به جای دسای گفت که NCUA — که گفت: در روز شنبه اعلام آن دهکدهای از دست داد $760 میلیون برگزاری بر روی بدهی — به سادگی تبدیل به اطراف و به فروش می رسد مدال به بالاترین پیشنهاد.

“ما در حال fiduciaries برای به اشتراک گذاری صندوق بیمه. ما برخی از صندوق های تامینی فروش دارایی های” NCUA عضو هیئت مدیره J. Mark McWatters گفت: 60 بازدید نیویورکی در تنظیم ماهانه جلسه هیئت مدیره در ویرجینیا. “ما نیاز به این پیشنهاد است.”

این NCUA مطمئن تاکسی کارگران داد که Marblegate باز است به صحبت کردن بدهی با ترنج و صاحبان است که جلسه ای بین طرفین برای شروع این مذاکرات تنظیم شده است برای “گاهی اوقات در هفته آینده” دسای گفت.

مقامات شهرستان در حال به همان اندازه نگران در مورد آنچه قرار دادن یک آستین ، سهم تاکسی مدال در دست صندوق های تامینی به معنی برای اپراتورهای تاکسی در آستانه.

“مردم را به خواندن این داستان و فکر می کنم در مورد خودکشی” گفت: عضو شورای شهر Ydanis رودریگز رئیس کمیته حمل و نقل. “ما نمی توانیم صبر کنید برای شهرستان برای ایجاد یک مشارکت عمومی-خصوصی برای خرید مدال در سلب حق اقامه دعوی و نگه مدال به طوری که بدهی آنها را می توان کاهش می یابد. ما نیاز به عمل دیروز در رفع این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی