یک زن و شوهر از دست رفته برای بیش از یک هفته در شمال کالیفرنیا پیدا شد زنده در صبح روز شنبه توسط امدادگران که داده بود تا امید پیدا کردن آنها زنده است.

مارین شهرستان کلانتر دفتر گفت: در یک کنفرانس خبری که کارول Kiparsky, 77 و ایان ایروین, 72 شدند و حدود ساعت 10 صبح روز شنبه در “بسیار متراکم و زهکشی [خندق] بود که بیش از حد رشد با شاخ و برگ” در نزدیکی Tomales خلیج باریک ورودی در حدود 30 مایلی شمال سان فرانسیسکو.

“این یک معجزه است” مارین کانتی کلانتر Sgt. برنتون اشنایدر به خبرنگاران گفت:.

زن و شوهر, از پالو آلتو گذشته دیده می شد روز ولنتاین در Airbnb اجاره کلبه در نزدیکی اینورنس یک شهر در پای خلیج. این زن و شوهر هرگز چک را روز بعد به عنوان برنامه ریزی شده و موفق به نشان می دهد تا برای یک قرار ملاقات در فوریه. 16 که کلانتر گفته بود و بسیار از شخصیت برای آنها.

زمانی که خانهدار به کلبه رفت به تمیز کردن آنها دریافتند که تلفن های همراه و کیف پول در علاوه بر این به وسیله نقلیه خود را پارک شده در خارج از خانه اجاره.

“[آنها] به سمت چپ برای یک پیاده روی در ولنتاین گم شدم در تاریکی و نمی دانم چه اتفاقی افتاد” اشنایدر به خبرنگاران گفت: در روز شنبه.

این زن و شوهر بودند که آمادگی برای یک پیاده روی طولانی شد با پوشیدن سبک لباس بود و هیچ مواد غذایی به عنوان شب درجه حرارت کاهش یافت و به 30s.

“دلیل آنها به احتمال زیاد زنده شد به این دلیل که آنها نوشیدن از یک گودال که آنها در بر داشت در نزدیکی جایی که آنها قرار دارد” اشنایدر گفت.

در برخی از نقطه, زن و شوهر ممکن است کاهش یافته و Kiparsky تلاش برای پیدا کردن کمک کند به تنهایی. او بخش هایی از روسری خود را به شعب به منظور بازگشت به شریک زندگی اشنایدر گفت.

“آنها فکر می کردند این بود که برای پایان دادن به آنها,” او گفت.

کلانتر مقامات و یک تیم داوطلب به حال خار جنگل و آب در اطراف اینورنس برای چند روز با کمک هواپیماهای بدون سرنشین شیرجه تیم ها و قایق های مجهز به رادار و سونار. در روز پنج شنبه آنها منتقل عملیات “بازیابی ماموریت” هنگامی که آنها دریافت چهار مستقل هشدار از جسد سگ در اطراف پوسته ساحل حدود 2 مایل از کلبه و احساس آنها خسته بود همه ممکن است منجر می شود.

“ما اعتقاد داریم که ما گسترده جستجو و تلاش با هر منبع که در دسترس بوده است به ما خواهد واقع شده اند کارول و ایان اگر آنها پاسخگو بودند و یا در یک منطقه قابل دسترس با پا بر روی زمین” کلانتر دفتر گفت: در آزادی مطبوعات.

منطقه ای که در آن مقامات به جستجو در شنبه شد یک محل جدید و در نظر گرفته می شود محتمل نقطه برای پیدا کردن گم شده است.

“به نظر نمی رسد آنها را ساخته اند آن را بسیار دورتر به دلیل نحوه پوشش گیاهی متراکم است” اشنایدر گفت شنبه.

کوئینسی وبستر و غنی Cassens, دو شهرستان مارین جستجو و نجات داوطلب بودند و آنهایی که به کشف گمشده زن و شوهر همراه با 3 سال جستجو و نجات K-9 به نام Grute

“ما از طریق شکستن بوته” وبستر گفت: در یک کنفرانس خبری. “آن را در زمان زمان طولانی برای حرکت یک فاصله کوتاه.”

به عنوان آنها با نزدیک شدن دو امدادگران گفت: آنها شنیده ام کسی فریاد “کمک” و سپس در سراسر ایروین و Kiparsky که گفته بودند “بسیار سرد است.”

“هنگامی که آنها داشت و از آنها بسیار سپاسگزار. ایان شروع به آواز خواندن زمانی که هلیکوپتر وارد در صحنه” اشنایدر گفت.

این زن و شوهر بود airlifted به یک بیمارستان برای درمان هیپوترمی و “عمل خوب” با توجه به کلانتر ،

مقامات گفته KTVU که این زن و شوهر شد هشدار و صحبت کردن است. اشنایدر تخمین می زند که 400-500 نفر شرکت کننده در جست-و-عملیات امداد و نجات طی هفته گذشته.

اروین پیشرو بیماری پارکینسون محقق. او یک شیمیدان در این تیم است که در اصل شناسایی یک عامل مسئول شیوع پارکینسون در میان معتادان به هروئین در سال 1982 با توجه به روزنامه.

Kiparsky برجسته زبان شناس و نویسنده چندین کتاب در مورد زبان, از جمله 1975 را “Gooficon: تعمیر کتابچه راهنمای کاربر به زبان انگلیسی است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im