کالیفرنیا نوجوانان را تهدید به “نگاهی به تفنگ و شروع به قتل عام” در سابق دبیرستان, پلیس گفت:.

Devin هارپر 18 دستگیر شد و پس از یک زن به پلیس گفت اواخر جمعه که پسر او تا به حال کشف هشدار دهنده پست در رسانه های اجتماعی Montebello پلیس در بیانیه ای گفت.

“یک مرد موضوع ارسال شده در Instagram که او قرار بود به یک تفنگ و شروع به قتل و عام در Montebello دبیرستان در دوشنبه کردند.” “گزارش حزب پس از آن نشان داد که افسران Instagram پست که آنها قادر به دیدن و تایید تهدیدات.”

پلیس بعد از آن واقع شده هارپر که تکذیب ارسال کنید. او سپس گفت: ماموران که او قادر به دسترسی به خود را Instagram, مشخصات, پلیس گفت:.

هارپر که قبلا با حضور 3,400-دانش آموز مدرسه دولتی در شرق لس آنجلس اخراج شد از Montebello دبیرستان دو سال پیش برای ساخت اظهارات مشابه. او گرفته شده بود به زندان به اتهام ساخت یک جنایی تهدید پلیس گفت:.

وجود دارد هیچ اضافی معتبر تهدید به دبیرستان لس آنجلس کلانتر توییتی دوشنبه.

آژانس شرق لس آنجلس ایستگاه در حال حاضر هماهنگی با اطراف بخش به “افزایش گشت” در نزدیکی مدرسه کلانتر مقامات گفت.

هارپر از Montebello همچنان در بازداشت دوشنبه در ازای $50,000 وثیقه و انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه روز پنج شنبه در لس آنجلس تایمز گزارش.

Montebello Unified School District مقامات در ضمن تشکر جامعه برای اطلاع رسانی به آنها را از اتهام تهدید منجر مقامات به “اقدام فوری” با توجه به Facebook پست در اوایل یکشنبه.

مدرسه افسران پلیس بودند اعزام به دانشگاه در روز دوشنبه از “فراوانی احتیاط” مقامات منطقه گفت: لس آنجلس تایمز در بیانیه ای.

“ایمنی مدارس ما دانش آموزان و پرسنل همچنان اولویت ما کردند.” “هر گونه مسائل مربوط به ایمنی در دانشگاه های ما خواهد بود خطاب سریع و مناسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de