کالیفرنیا یو پی اس های کارگر دستگیر و به اتهام برنامه ریزی تیراندازی دسته جمعی در کار

کالیفرنیا یو پی اس و کارگر گران بود به اتهام تهدید به تیراندازی و کشتار در شغل خود — و پلیس گفت: آنها بیش از 20 ، 000 دور از مهمات و نه اسلحه در خانه اش است.

توماس اندروز, 32, Sunnyvale کالیفرنیا دستگیر شد یکشنبه شب پس از اتهام ارسال تهدید پیام های متنی خود را به کارفرما نشان می دهد که او قرار بود به ساقه تا محل کار خود را با توجه به Sunnyvale وزارت امنیت عمومی.

“او با اشاره به تیراندازی و کشتار در پیام های متنی خود را, گفت:” Sunnyvale پلیس سروان. دن Pistor. “من قطعا فکر می کنم ما اجتناب از یک فاجعه است.”

بعد از پلیس دریافت گزارش در مورد اندروز’ پیام و کشف کرد که او مالک ثبت شده از چهار تپانچه و یک تفنگ ساچمهای آنها بلافاصله شروع به جستجو برای او در این بخش گفت: در آزادی مطبوعات.

مقامات در تلاش برای متوقف کردن او را در حالی که رانندگی در دره سیلیکون شهرستان فقط پس از 11:15 p.m — و او باعث شد پلیس در تعقیب خودرو در امتداد بزرگراه 101.

او در نهایت دستگیر و حدود 25 دقیقه بعد و چندین مایل دور در سان خوزه با کمک از بزرگراه کالیفرنیا گشت Pistor گفت.

Sunnyvale کارآگاهان سپس اعدام یک حکم جستجو در اندروز’ آپارتمان و گفته یافت گسترده انبارهای سلاح و مهمات و زره بدن در خانه اش — از جمله پنج تاکتیکی سبک تفنگ سه اسلحه و تفنگ ساچمهای با توجه به گروه.

Evidence seized from Thomas Andrews
شواهد ضبط از توماس اندروزSunnyvale, اداره پلیس

“چند تاکتیکی کوله پشتی حاوی مهمات بودند صحنه در جلوی درب آپارتمان” این بخش گفت: در یک نسخه.

اندروز چهره چندین اتهام از جمله جنایی تهدید چندین فقره سلاح نقض فرار از پلیس و رانندگی تحت تاثیر.

یک یو پی اس سخنگو در بیانیه ای گفت که شرکت “همکاری با مقامات آنها به عنوان انجام تحقیقات خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im