کالیفرنیا در حال تماس 911 خود به سرفه همسایگان بیش از coronavirus نگرانی

چندین ادارات پلیس در جنوب کالیفرنیا می گویند آنها پرداخته شده است بیشتر 911 تماس از ساکنان نگران آن است که خود را سرفه همسایه ممکن است coronavirus.

تلفن تماس افزایش یافته و همزمان با تعدادی از coronavirus موارد در کنار رودخانه و سن برناردینو کانتی صحرا خورشید گزارش شده است.

گروهبان. مایک Casavan از پالم اسپرینگز اداره پلیس گفت: خروجی در روز دوشنبه که dispatchers دریافت کرده اند حداقل پنج تن از این نوع تماس ها در هفته گذشته. پلیس Cmdr. پل هررا از همسایه کلیسای جامع شهر گفت: dispatchers دریافت کرده اند مشابه تماس.

Dispatchers شده اند وجود دارد دستور به درخواست هر یک از تماس گیرنده که آیا فرد آنها خواستار شد در مورد اخیرا در بازگشت از سفر خارج از کشور. اما به عنوان شیوع بدتر رشد آنها شروع به پرسیدن تماس گیرنده که آیا کسی تا به حال تماس با کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus.

با توجه به این شرایط مقامات شده اند درمان هر تماس به طور جدی. در اکثر موارد امدادگران در حال اعزام به منطقه برای ارائه لازم است توجه پزشکی قبل از انتقال این فرد به بیمارستان صحرا خورشید گزارش شده است.

نیل Gallucci رئیس حفرههای اداره پلیس گفت: coronavirus ساخته شده است که مقامات هوشیار اضافی برای جلوگیری از یک سناریو که در آن یک coronavirus بیمار آلوده اولین پاسخ که پس از گسترش عفونت به دیگر اولین پاسخ دهندگان.

“اگر که اتفاق می افتد به اندازه کافی نگرانی ما در مورد تماس برای خدمات,” او گفت:. “ما در حال آمادگی برای مقابله با مسائل است که می آیند تا, اما آن را یک نگرانی سران نگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>