Cam Newton داده می شود چراغ سبز به دنبال تجارت از Panthers

کارفرمایی بازار درست شد خیلی بیشتر جالب است.

در همان روز تام بردی اعلام کرد او را ترک میهن پرستان, پلنگ اعلام کرد Cam Newton شده است اجازه داده می شود به دنبال یک تجارت است که پایان دادن به 30 سال نه سال تصدی خود با حق رای دادن.

“یکی از متمایز لذت از زندگی حرفه ای من بود انتخاب با اولین انتخاب در سال 2011 پیش نویس” Panthers GM مارتی Hurney گفت. “هر سال تصمیم گیری های دشوار ساخته شده است و آنها هرگز آسان است. ما کار کرده اند با طب مکمل و جایگزین و نماینده او برای پیدا کردن بهترین جا برای او در حال حرکت رو به جلو و او همیشه خواهد بود کارولینای پلنگ در قلب ما.”

نیوتن شماره 1 به طور کلی از سال 2011 NFL Draft, بازی فقط دو بازی فصل گذشته به دلیل مصدومیت پای چپ که نیاز به عمل جراحی. سه بار نرم افزار کاسه بود NFL MVP در سال 2015 منجر پلنگ به یک سوپر باول ظاهر آن فصل. آنها در نهایت از دست داد به Broncos در سوپر باول 50.

پلنگ در حال طلوع یک عصر جدید تحت سابق بیلور مربی مت Rhule و ESPN گزارش این تیم نشان “علاقه بسیار قوی” در رایگان agent عروسکی بریج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>