عزیز جان: پاسخ خود را به نا امید اولی خریدار به ارمغان آورد یک حافظه علاقه از سال ها پیش زمانی که ما 20-چیزی 5-پا-هیچ چیز 100 پوند پدر رفت و خودش را به خرید خودرو از نمایندگی های محلی. او نمی خواست به کمک ما; او می خواست به انجام آن در خود است.

او در بر داشت یک ماشین و یک معامله است. افسوس که او رفت و برگشت چند روز بعد به آن را انتخاب کنید تا او را پیدا شماره در فینال مدارک مطابقت ندارد و قرارداد او تا به حال زده. او گله و شکایت به فروشنده (که به نظر می رسید تعجب است که بانوی کوچک می تواند اضافه کردن و تفریق). او در تلاش برای دفاع از خود اعداد اما Jersey Girl نبود داشتن آن است.

او گفت که او تا به حال به صحبت می کنند به مدیر خود (که شگرد). چابک دختر گفت: “من با شما” و او راهپیمایی خودش درست پشت سر آن مرد به درگاه از دفتر مدیر که باز به طور مستقیم بر روی شلوغ نمایشگاه است.

به عنوان فروشنده stammered تلاش برای رله مشکل به رئیس خود بلاندی قطع شود. با استفاده از هوای صدای او گفت: “او در تلاش برای فریب من!” سر تبدیل شده که او در ادامه به جزئیات این اشتباهات در قرارداد.

او مقابله و کاملا چند ارتقاء از جمله top-of-the-line سیستم های صوتی و من نمی توانم به یاد داشته باشید چه چیز دیگری. او قطعا نمی نیاز به کمک ما. L. P.

عزیز L. P.: نه تنها او یاد ارزشمند زندگی درس اما او بسیاری از دیگران درس — اجازه ندهید کسی به شما فشار.

خوب برای او.

به عنوان بیلی جوئل استفاده می شود می گویند در پایان کنسرت های خود را: “آیا هر s–t از هر کسی.” کلمات به زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im