خرید و فروش ماشین braked در ماه مارس را با خشم ادا کردن بیشتر در مارس تحلیلگر پیش بینی

ما فروش خودرو جدید به احتمال زیاد سوار کردن یک صخره در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس زد ضریب اطمینان مصرف کننده و توقیف نمایندگی در سراسر کشور و فروش به احتمال زیاد به بیشتر از ضرب و شتم در ماه آوریل به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل باقی می ماند.

“هنگامی که شما نگاه در مارس ما در واقع از دست داد نیمه ماه” گفت: Eric لیمان ارشد صنعت تحلیلگر در ماشین-فروشگاه وب سایت TrueCar.com.

TrueCar پیش بینی فروش قطره مارس 37 درصد و لیمان گفت: خرید و فروش در ماه آوریل نیز می تواند بین 50 درصد تا 60 درصد است.

یک تک به تک برای این بخش به احتمال زیاد خواهد شد بستگی دارد در چه مدت این بحران به طول می انجامد و چه سطح از پشتیبانی دولت ایالات متحده را فراهم می کند برای مصرف کنندگان در میان است.

عمده ترین خودروسازان از جمله جنرال موتور و تویوتا هستند و با توجه به گزارش سه ماهه ما فروش در تاریخ 1 آوریل. فورد و فیات کرایسلر را گزارش فروش در 2 آوریل.

تسلا نیز به طور معمول در گزارش سه ماهه اول تحویل در طول هفته بعد از سه ماهه به پایان می رسد. تحلیلگران انتظار داشتند این شرکت برای ارائه در مورد 93,000 وسایل نقلیه در طول سه ماهه با توجه به Refinitiv.

تسلا اجرایی Elon Musk در 19 مارس به حالت تعلیق تولید در این شرکت در فرمونت کالیفرنیا کارخانه مونتاژ تحت فشار از مقامات محلی.

چقدر بد مارس بود یک سوال باز است. Cox خودرو را آزاد ماهانه هوا اما گفت که آن داده ها نشان داد که در مارس 27, جدید فروش خودرو به مصرف کنندگان کاهش یافت و 55 درصد در مقابل همان روز در سال 2019.

در آمریکا تحت عنوان “stay-at-home” سفارشات خرید و فروش کاهش یافت تا آنجا که 80 درصد به 90 درصد Cox برآورد شده است. کسانی که شامل ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک برای بخش بزرگی از ماشین های آمریکایی-خرید مردم است.

“مارس خواهد بود فقط به عنوان بد” گفت: Cox تحلیلگر میشل کربس.

IHS Markit برآورد coronavirus همه گیر خواهد شد قطع کامل سال 2020 فروش با 15.3 درصد و در سطح جهان فروش سقوط خواهد کرد 12 درصد – “بطور قابل توجهی بدتر” از کاهش فروش در دوران رکود بزرگ در 2008-2009.

بیشتر فروشندگان در حال استقبال از خرید و فروش آنلاین است که می تواند کمک به کاهش فروش در حال سقوط.

اما ما ضریب اطمینان مصرف کننده در ماه مارس به پایین ترین سطح خود از اکتبر سال 2016 به عنوان coronavirus اپیدمی طرح میتوانست زندگی برای آمریکایی ها.

جورج Augustaitis مدیر تجزیه و تحلیل صنعت خودرو در CarGurus Inc یک بازار آنلاین برای اتومبیل های جدید و استفاده گفت: جهش در فروش خودرو جدید بستگی دارد دولت برای حمایت از کارگران بیکار در طول بحران.

“اگر این مصرف کنندگان هستند مراقبت از ما باید ببینیم بازار دوباره بجای اول برگشتن به سرعت نسبتا” Augustaitis گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>