کشاورزی غول شرکت کارگیل دوشنبه اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک کارخانه بر اساس برگر در این بهار سفت رقابت برای جعلی-گوشت آمدن چنین به عنوان غیر ممکن است مواد غذایی و فراتر از آن گوشت است.

بخش خصوصی برگزار شد مینه سوتا مبتنی بر شرکت گفت: رستوران ها و خرده فروشان را شروع به دریافت آن خصوصی-برچسب meatless بتس و زمین-گوشت گاو-مانند محصول در اوایل ماه آوریل پس از جهانی دیگر گوشت giants’ هجوم به رشد گیاه مبتنی بر بازار است.

“ما نیاز به نگه داشتن تمام پروتئین گزینه های روی میز” برایان Sikes رهبر کارگیل جهانی پروتئین و نمک, کسب و کار, در بیانیه ای گفت. “این که آیا شما در حال غذا خوردن جایگزین یا حیوانی پروتئین شرکت کارگیل را در مرکز صفحه.”

شرکت کارگیل فقط آخرین چالش به فراتر از گوشت و غیر ممکن است مواد غذایی که آورده گیاهی بتس به فست فود زنجیره ای مانند برگر کینگ و carl’s Jr. در ضمن تایسون مواد غذایی و Smithfield مواد غذایی — که همراه با شرکت کارگیل در میان بزرگترین گوشت پردازنده — راه اندازی خود را گیاهی محصولات در سال گذشته است.

سهام در فراتر از گوشت سقوط 6.3 درصد در باز کردن 110 $در میان اخبار شرکت کارگیل جدید ارائه شد و معاملات پایین 4.3 درصد در $112.38 به عنوان از 1:27 بعد از ظهر

رستوران ها و خرده فروشان و سالن های غذاخوری و سایر مشتریان که خرید شرکت کارگیل را در محصولات مبتنی بر گیاه قادر خواهد بود به تکیه بر محصولات کشاورزی تیتان زنجیره تامین و مقیاس این شرکت اعلام کرد. شرکت کارگیل باعث می شود محصولات خود امکانات “ارائه طعم و مزه و قوام مصرف کنندگان می خواهند” با توجه به انتشار اخبار.

علاوه بر آن 7 میلیارد دلار در سرمایه گذاری در پروتئین حیوانی در پنج سال گذشته 155-سال شرکت کارگیل است و قرار است 100 میلیون دلار از سال 2018 به Puris یک نخود پروتئین تولید کننده و فراتر از گوشت تامین کننده.

فراتر از گوشت را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد شرکت کارگیل را حرکت می کند. اما بخش خصوصی برگزار شد غیر ممکن است مواد غذایی به نظر می رسید به استقبال این شرکت به کارخانه-عرصه بر اساس.

“اگر شرکت کارگیل باعث واقعا خوشمزه و مغذی گیاهی محصول که ارضا درست omnivores — نه تو رفتگی در دیوار محصول برای کسانی که در حال حاضر جلوگیری از حیوانات گوشت — این یک حرکت بزرگ برای مردم و سیاره” راشل کنراد غیر ممکن است رئیس افسر ارتباطات در بیانیه ای گفت:. “سوئیچ به یک کارخانه مواد غذایی مبتنی بر سیستم اجتناب ناپذیر است و حتی صنعت دام شروع به تشخیص و تایید این انتقال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de