INDIANAPOLIS — Caris LeVert می گویند همه چیز در مورد چگونه این مهم نیست که آیا او شروع می شود و یا می آید نیمکت اما داغ عملکرد پس از بازگشت به صف شروع سه بازی پیش می گوید آن اهمیت زیادی است.

آن را می گوید آن را سخت خواهد بود برای او ارسال به نیمکت حتی زمانی که Kyrie Irving بازگشت جمعیت شبکه’ backcourt.

“[LeVert] و یکی از بهترین بازیکنان در لیگ. او سوم ما ستاره یکی از بهترین iso بازیکنان در لیگ گفت:” اسپنسر Dinwiddie, مردی که می تواند پیدا کردن خود را تنزل مقام به نیمکت تا راه را برای LeVert هر زمان که ایروینگ می آید.

آن را سخت به تصویر LeVert نیست شروع با اشک او را در.

LeVert قرار داده است با هم بهترین سه بازی کشش از کار خود را به طور متوسط 29.7 امتیاز و 6.3 کمک, تیراندازی 11 از 16 عمیق و کامل از 18 18 از خط پرتاب آزاد.

“من گفت: آن زمانی که او بازی خوبی که او را برای رفتن به گرفتن ریتم خود را. او خود را گرفتار ریتم و او را به انجام آن را به طور مداوم بازی پس از بازی” مربی کنی اتکینسون گفت. “این همه ستاره Caris دیدیم در ابتدای سال گذشته و پس از آن در پلی آف. برای دیدن خبر خوبی برای شبکه.

LeVert حمایت پلاس-43 عملکرد چهار شنبه در برابر رزمندگان — بهترین plus-minus به صورت خالص در 20 سال گذشته — با حتی بهتر encore در روز شنبه را از دست دادن در تورنتو است. کار خود را-بالا 37 امتیاز بسته ترین دفاع از شانزه اجازه داده بود که در خانه در تمام فصل است.

Caris LeVert
Caris LeVertکوری Sipkin

بعد ایندیانا در روز دوشنبه و پس از آن خانه مسابقه برگشت با رپتورز در روز چهارشنبه قبل از رفتن به همه ستاره.

“ما واقعا به پیروزی اخلاقی من بسیار به جای شما فقط بازی خوب و پیروزی. بدیهی است که این کشش بزرگ برای ما بازی تورنتو دو بار و ایندیانا یک بار” LeVert گفت. “من می ام و نه تا به حال برنده [اما] آن همیشه خوب بازی خوبی به خصوص در جاده ها است.”

LeVert به طور متوسط متوسط 11.1 امتیاز در 22.7 ساعت آینده روی نیمکت این فصل اما آن را فقط محدود به زمان پخش زیرا او فقط 34.4 درصد کلی و 32.7 درصد از arc.

او شده است در سطح دیگری در 12 بازی به عنوان استارتر نه آینده قبل از انگشت شست خود را آسیب. او به طور متوسط 20 امتیاز و تیراندازی 46.2 درصد از عمیق حتی ارسال plus-63.

“من مطمئن هستم که [چرا]. من سعی می کنم به بازی با همان اعتماد به نفس, آیا من شروع یا آینده روی نیمکت. بدیهی است که من بازی را بهتر شروع به هر دلیل” LeVert گفت. “من می خواهم گفت من سعی می کنم به بازی با همان اعتماد به نفس همان موتور یا راه است.”

LeVert به مشهد با Dinwiddie اما ایروینگ بازگشت بلندی است. ایروینگ شده است را رد کرد دوشنبه, اما هنوز برای روز شنبه مقابل تورنتو است.

هر زمان که ایروینگ در نهایت بازده اتکینسون می تواند اسلاید LeVert یا Dinwiddie به ششم-مرد نقش. و یا او می تواند شروع کنید هر سه با LeVert در جلو و جو هریس آینده روی نیمکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی