هتل گارد امنیتی متهم به قتل فلوریدا گردشگری در طول روز تولد او سفر به کاستاریکا بیش از یک سال پیش یافت شده است به جرم قتل درجه دوم.

بیسمارک Espinoza مارتینز از نیکاراگوئه روز دوشنبه محکوم به 16 سال زندان برای نوامبر 2018 قتل کارلا Stefaniak این تمپا بی تایمز گزارش داد.

کاستاریکا کولون دادستان تا به حال به دنبال یک زن از 18 سال حبس در حالی که Stefaniak خانواده به نام به حال برای به حداکثر مجازات از 50 سال است.

“برای من این است که دیگر بعد از نا امیدی و غم و اندوه و درد” Stefaniak پدر کارلوس Caicedo محلی گفت خروجی CRHoy.com در مورد حکم.

دادگاه در پوس یافت که مارتینز, 33, استفاده کرده و موقعیت خود را در ویلا Le Mas hotel وارد اتاق Stefaniak شد اجاره از طریق Airbnb و کشتن او.

نماینده بیمه از هالاندیل بیچ شده بود جشن او 36th تولد در این کشور آمریکای مرکزی با خواهر در قانون آوریل Antonieta که پرواز یک روز قبل از Stefaniak تنظیم شد.

آخرین بار Stefaniak خانواده شنیده از او بود شب Nov. 27, 2018 و پس از او تا به حال چک به هتل کوچک.

“این بسیار ناقص در اینجا” Stefaniak نوشت: در متن.

بدن او پیدا شد Dec. 3, 2018 تا حدی به خاک سپرده شده و پوشش داده شده با کیسه های پلاستیکی در پشت مجتمع قرار دارد که او Airbnb. خون در داخل آپارتمان.

کالبد شکافی نشان داد که او دچار یک نیروی بلانت زخم به سر و ضربات چاقو کشته شده و هفت بار از جمله در کف دست خود را.

دادستان گفت: این زخم ها نشان داد که Stefaniak تا به حال شده است در تلاش برای دفاع از خودش از لحاظ جنسی انگیزه حمله.

کارلا گونزالس, تمیز کردن کارگر در رفت و آمد مکرر, شهادت ماه گذشته که مارتینز به حال اعتراف به جرم و جنایت.

پلیس گفت که او نیز دروغ گفته و به آنها گفت که Stefaniak حال ترک هتل Nov. 28 برای پرواز به میامی به عنوان برنامه ریزی شده.

او همچنین متهم با سرقت تشدید اما تبرئه شد با توجه به فقدان شواهد. به عنوان بخشی از حکم او دستور داده شد به پرداخت Stefaniak خانواده $53,000 در جبران خسارت

هر دو طرف قصد تجدید نظر در این حکم است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im