این متس ممکن است تصمیم درست بعد از همه.

کارلوس Beltran بسیار درگیر در Astros,’ ثبت نام الکترونیکی-سرقت رسوایی با توجه به ورزشی, ساخت متس’ تصمیم به حرکت از او به عنوان مدیر قبل از فصل اول خود را به نظر می رسد و حکیم است.

Beltran جانباز تعیین شده hitter وظیفه در سال 2017 Astros قهرمانی تیم کمک در ایجاد طرح همراه با آن نیمکت مربی الکس کورا که در آن بازیکنان می دانستند که جلوتر از زمان چه زمینهای شد که با توجه به چندین Astros که صحبت با ورزشی به شرط ناشناس ماندن.

برای خانه, بازی های نظارت تصویری قرار بود به رونویسی نشانه هایی از یک مرکز زمینه دوربین و اعضای این تیم پس از آن که در یک سطل زباله در گوش رس را از خمیر.

در ماه نوامبر Beltran گفت: نوشته است که او “آگاه نیست که دوربین” و این که “ما مشغول بررسی تیم مخالف در هر روز است.” اما روشن است در حال حاضر Beltran شد یک نیروی محرکه در Astros,’ طرح.

زمانی که Beltran پیوست Astros در سال 2017 پس از بازی قبلی سه فصل با یانکی ها گفت: Astros آنها “پشت بار” که آن را به سرقت علائم با توجه به گزارش. جانباز گیر برایان McCann گزارش با نزدیک شدن Beltran یک بار در مورد توقف این طرح اما آن کار نمی کند.

Carlos Beltran Astros sign-stealing scandal MLB 2020
کارلوس BeltranAP

“او آن را نادیده گرفته و steamrolled همه” یکی از بازیکنان گفت. “از کجا می توانم شما را اگر شما یک جوان تاثیرپذیر بازیکن با Astros و این مرد می گوید:” ما در حال انجام این کار? چه چیزی شما را انجام دهید؟”

Beltran بود یک بازیکن ستاره سابق با سالن از شهرت و اعتبار و احترام از محل باشگاه وانجمن.

اعضای 2017 تیم توصیف Beltran به ورزشی به عنوان “پدرخوانده” “El Jefe (رئیس),” “شاه” و “مرد آلفا.”

“من در سال اول مرد” سابق Astros و زمان دزدان دریایی پارچ جو Musgrove قبلا گفت: MLB Network. “همراه با [Alex] Bregman و بسیاری از کسانی که بچه ها در سال اول خود را در لیگ های بزرگ شما در اطراف بچه ها مثل بلتران و (برایان) McCann برخی از نام های بزرگ. و من قصد ندارم به پارچ به راه رفتن و به اونا به کشیدن آن را.”

اما آستروس متوقف نمی تلاش برای سرقت نشانه های غیر قانونی که Beltran بازنشسته زیر که فصل ورزشی گزارش شده است. بازیکنان جوان در این تیم نمی گام در این سال ،

این متس نقل مکان کرد از Beltran پس از او تنها بازیکن نام در بیس تحقیقات که منجر به Astros’ شلیک مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow جایگزین سابق ملاقات کرد و یانکی با سال اول مدیر لوئیس Rojas.

این پست را Joel شرمن گزارش یکی از دلایل متس نقل مکان کرد از Beltran ترس از جزئیات جدید مانند این در حال ظهور و قرار دادن آنها در وسط یک بحث آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام با. این متس استخدام 42-ساله ساله در ماه نوامبر بیش از یک هفته قبل از گزارش اولیه در Astros’ تقلب رسوایی بیرون آمد. او از کار اخراج شد در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی